fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐺 «Гра престолів»: Джордж Мартін розповів 5 нових фактів про серіал-приквел

🐺 «Gra prestoliv»: Džordž Martin rozpoviv 5 novyh faktiv pro serial-prykvel
Джордж Мартін розповів нові подробиці про серіал, який охопить події за п'ять тисяч років до серіалу «Гра престолів». У ньому точно покажуть Старків і лютововків (про Ланністерів поки ще не відомо).
Džordž Martin rozpoviv novi podrobyci pro serial, jakyj ohopyť podiї za p'jať tysjač rokiv do serialu «Gra prestoliv». U ńomu točno pokažuť Starkiv i ljutovovkiv (pro Lannisteriv poky šče ne vidomo).
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  HBO готує кілька серіалів за мотивами серіалу Гра престолів. Вже відомо принаймні про пять приквелів. Три з них активно розробляються (один вже почали знімати), а ще два знаходяться на стадії сценарію. У свіжому інтервю EW письменник Джордж Мартін розкрив нові подробиці про проект, який відомий під робочою назвою Довга ніч. Це серіал-приквел, який розповість історію Вестероса за пять тисяч років до подій, які були показані у Грі престолів. Не буде Залізного трону та Таргарієнів, але розкажуть історію появи перших білих ходоків. 5 фактів. Якщо у Грі престолів Вестерос був розділений на сім королівств, які почали між собою громадянську війну, то в приквелі Довга ніч континент буде складатися приблизно зі ста маленьких держав. Тому боротьба за владу буде ще більш жорстокою та кривавою. Зграя виживе. Старки – один з найдавніших будинків Вестерос. Вони походять від перших людей, тому в новому серіалі вони обовязково зявляться. У Старків будуть лютововки. Також з магічних істот у серіалі будуть мамонти та білі ходоки. Ланністерів не буде – спочатку точно. Бобровий Стрімчак в приквелі займає зовсім інша сімя – будинок Кастерлі. Однак Мартін натякнув, що у серіалі можуть показати Ланна Розумного – родоначальника династії Ланністерів, який був надзвичайно розумний і вважався великим ошукачем. Він хитрістю відняв Бобровий Стрімчак у його колишніх власників та поклав початок свого роду. У приквелі не буде головного акторського складу (на ролі вже затверджені Наомі Воттс, Наомі Акі та Деніз Гу). У нас не буде головних акторів або актрис. Це шоу – швидше за акторський ансамбль, – зазначив Мартін. Назви у серіалу ще немає. Мартін наполягає на назві Довга ніч. Однак так вже називалася одна з фінальних серій серіалу Гра престолів. Я чув, що є ще один варіант – Найдовша ніч. Я не проти такого варіанту, це досить непогано, – сказав Мартін. Читайте також про те, що Microsoft випустила першу версію Windows – гру присвятили серіалу Дивні дива.
Реклама 👇 Замовити

HBO готує кілька серіалів за мотивами серіалу «Гра престолів». Вже відомо принаймні про п’ять приквелів. Три з них активно розробляються (один вже почали знімати), а ще два знаходяться на стадії сценарію.

гра престолів

У свіжому інтерв’ю EW письменник Джордж Мартін розкрив нові подробиці про проект, який відомий під робочою назвою «Довга ніч». Це серіал-приквел, який розповість історію Вестероса за п’ять тисяч років до подій, які були показані у «Грі престолів». Не буде Залізного трону та Таргарієнів, але розкажуть історію появи перших білих ходоків.

довга ніч

5 фактів

  • Якщо у «Грі престолів» Вестерос був розділений на сім королівств, які почали між собою громадянську війну, то в приквелі «Довга ніч» континент буде складатися приблизно зі ста маленьких держав. Тому боротьба за владу буде ще більш жорстокою та кривавою.
  • Зграя виживе. Старки – один з найдавніших будинків Вестерос. Вони походять від перших людей, тому в новому серіалі вони обов’язково з’являться. У Старків будуть лютововки. Також з магічних істот у серіалі будуть мамонти та білі ходоки.
  • Ланністерів не буде – спочатку точно. Бобровий Стрімчак в приквелі займає зовсім інша сім’я – будинок Кастерлі. Однак Мартін натякнув, що у серіалі можуть показати Ланна Розумного – родоначальника династії Ланністерів, який був надзвичайно розумний і вважався великим ошукачем. Він хитрістю відняв Бобровий Стрімчак у його колишніх власників та поклав початок свого роду.
  • У приквелі не буде головного акторського складу (на ролі вже затверджені Наомі Воттс, Наомі Акі та Деніз Гу). «У нас не буде головних акторів або актрис. Це шоу – швидше за акторський ансамбль», – зазначив Мартін.
  • Назви у серіалу ще немає. Мартін наполягає на назві «Довга ніч». Однак так вже називалася одна з фінальних серій серіалу «Гра престолів». «Я чув, що є ще один варіант – «Найдовша ніч». Я не проти такого варіанту, це досить непогано», – сказав Мартін.

Читайте також про те, що Microsoft випустила🐺 «Гра престолів»: Джордж Мартін розповів 5 нових фактів про серіал-приквел 1💻 Microsoft випустила першу версію Windows – гру присвятили серіалу «Дивні дива» першу версію Windows – гру присвятили серіалу «Дивні дива».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: