fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📇 Українські е-резиденти відкрили в Естонії 132 компанії за 2019 рік

📇 Ukraїnśki e-rezydenty vidkryly v Estoniї 132 kompaniї za 2019 rik
e-Residency дозволяє громадянам будь-якої країни зареєструвати європейську компанію в Естонії та управляти нею будь-де онлайн: укладати договори, проводити збори засновників, проводити платежі.
e-Residency dozvoljaje gromadjanam buď-jakoї kraїny zarejestruvaty jevropejśku kompaniju v Estoniї ta upravljaty neju buď-de onlajn: ukladaty dogovory, provodyty zbory zasnovnykiv, provodyty plateži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними програми естонського уряду e-Residency, від 1 січня до 1 липня 2019 року українські е-резиденти в Естонії зареєстрували 132 компанії. Загалом українських компаній, відкритих з 2014 року через е-резидентство Естонії, вже 772. Чому так. Українці долучаються до програми, оскільки вона спрощує вихід компаній на міжнародний ринок. Для бізнесу потрібно лише 15 хвилин для реєстрації, яку можна пройти зі смартфона, з нього вдасться вести бізнес і далі. Яка кількість резидентів. Українці треті за кількістю користувачів програмою та перші за кількістю відкритих компаній. Спільнота е-резидентів нараховує майже 55 тисяч учасників з усього світу. 3,5 тисяч серед них мають українське громадянство. Наразі понад шість тисяч компаній, відкритих е-резидентами, кожна восьма – українська. e-Residency дозволяє громадянам будь-якої країни зареєструвати європейську компанію в Естонії та управляти нею будь-де онлайн: укладати договори, проводити збори засновників, проводити платежі. За результатами опитування програми, її учасників приваблюють можливості глобалізації їхнього бізнесу (39%) та інтеграції в екосистему стартапів Естонії (26%). Читайте також як український стартап 3DLOOK змінює онлайн-шопінг.
Реклама 👇 Замовити

За даними програми естонського уряду e-Residency, від 1 січня до 1 липня 2019 року українські е-резиденти в Естонії зареєстрували 132 компанії. Загалом українських компаній, відкритих з 2014 року через е-резидентство Естонії, вже 772.

Чому так

Українці долучаються до програми, оскільки вона спрощує вихід компаній на міжнародний ринок. Для бізнесу потрібно лише 15 хвилин для реєстрації, яку можна пройти зі смартфона, з нього вдасться вести бізнес і далі.

е-резиденти

Яка кількість резидентів

Українці треті за кількістю користувачів програмою та перші за кількістю відкритих компаній. Спільнота е-резидентів нараховує майже 55 тисяч учасників з усього світу. 3,5 тисяч серед них мають українське громадянство. Наразі понад шість тисяч компаній, відкритих е-резидентами, кожна восьма – українська.

e-Residency дозволяє громадянам будь-якої країни зареєструвати європейську компанію в Естонії та управляти нею будь-де онлайн: укладати договори, проводити збори засновників, проводити платежі.

e-Residency

За результатами опитування програми, її учасників приваблюють можливості глобалізації їхнього бізнесу (39%) та інтеграції в екосистему стартапів Естонії (26%).

Читайте також як український стартап 3DLOOK змінює онлайн-шопінг📇 Українські е-резиденти відкрили в Естонії 132 компанії за 2019 рік 1🛍️ Персоналізований шопінг: як український стартап 3DLOOK трансформує онлайн-покупки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: