fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 У Києві пройде воркшоп про громадське лобіювання в Україні

👔 U Kyjevi projde vorkšop pro gromadśke lobijuvannja v Ukraїni
У Київ приїде бельгійська організація, що допомагає мешканцям Європи ефективно взаємодіяти з владою. Вони підготували практичний воркшоп, присвяченний питанню громадського лобіювання.
U Kyїv pryїde beľgijśka organizacija, ščo dopomagaje meškancjam Jevropy efektyvno vzajemodijaty z vladoju. Vony pidgotuvaly praktyčnyj vorkšop, prysvjačennyj pytannju gromadśkogo lobijuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві відбудеться воркшоп із громадського лобіювання. Його проведе бельгійська організація The Good Lobby (TGL), яка навчає європейців взаємодіяти з владою та впливати на неї. Подія розпочнеться з панельної дискусії про те, як лобіювання відбувається в Україні та на Заході. Серед спікерів представники Європейської Бізнес Асоціації, Transparency International Ukraine, Dentons Ukraine, Інституту професійного лобіювання та адвокасі, радниця Міністра фінансів. Що буде. Після цього, учасники розглянуть успішні українські кейси адвокації: Заборона реклами пива у медіа та За безпечні дороги. Практичний воркшоп триватиме 2 години. Він розрахований на миттєву співпрацю учасників: правозахисників та активістів. У своїй основній діяльності, The Good Lobby допомагає юридичним фірмам та громадським організаціям обєднувати свої зусилля для ефективного впливу на владу. Як потрапити. Для участі у події потрібно зареєструватися за посиланням та детально розписати свою мотивацію. Це потрібно для того, щоб створити максимально продуктивні групи під час воркшопу. Мова події українська, але частина воркшопу буде проходити англійською. Коли: 11 липня, з 13:30 до 19:30. Де: Lift99Hub, вул. Володимирська, 101. Читайте також про те, що українські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин.
Реклама 👇 Замовити

У Києві відбудеться воркшоп із громадського лобіювання. Його проведе бельгійська організація The Good Lobby (TGL), яка навчає європейців взаємодіяти з владою та впливати на неї.

Подія розпочнеться з панельної дискусії про те, як лобіювання відбувається в Україні та на Заході. Серед спікерів представники Європейської Бізнес Асоціації, Transparency International Ukraine, Dentons Ukraine, «Інституту професійного лобіювання та адвокасі», радниця Міністра фінансів.

лобіювання

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що буде

Після цього, учасники розглянуть успішні українські кейси адвокації: «Заборона реклами пива у медіа» та «За безпечні дороги».

Практичний воркшоп триватиме 2 години. Він розрахований на миттєву співпрацю учасників: правозахисників та активістів. У своїй основній діяльності, The Good Lobby допомагає юридичним фірмам та громадським організаціям об’єднувати свої зусилля для ефективного впливу на владу.

лобіювання

Як потрапити

Для участі у події потрібно зареєструватися за посиланням та детально розписати свою мотивацію. Це потрібно для того, щоб створити максимально продуктивні групи під час воркшопу.

Мова події українська, але частина воркшопу буде проходити англійською.

Коли: 11 липня, з 13:30 до 19:30.

Де: Lift99Hub, вул. Володимирська, 101.

Читайте також про те, що українські бізнесмени шукають👔 У Києві пройде воркшоп про громадське лобіювання в Україні 1Українські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин нові підходи до побудови ділових відносин.

Теґи: економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: