fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 У Києві відкриють дев’ятиповерховий креативний простір Spaces

🏢 U Kyjevi vidkryjuť dev'jatypoverhovyj kreatyvnyj prostir Spaces
У просторі Spaces можна буде закріпити за собою робоче місце – стіл з шафою та канцелярією. До робочого місця буде цілодобовий доступ без вихідних.
U prostori Spaces možna bude zakripyty za soboju roboče misce – stil z šafoju ta kanceljarijeju. Do robočogo miscja bude cilodobovyj dostup bez vyhidnyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2019 році у Києві відкриється перший центр глобальної мережі креативних просторів для роботи Spaces. Він буде розташований у бізнес-центрі Maidan Plaza. Простір площею 6 102 м² на 600 робочих місць займе одразу 9 поверхів будівлі. Офіційне відкриття першої черги простору заплановано на серпень. У просторі можна буде закріпити за собою робоче місце – стіл з шафою та канцелярією. До робочого місця буде цілодобовий доступ без вихідних. Не лише робота. Однією з ключових складових концепції Spaces також є регулярні заходи, як ділові, так і лайфстайл. Мета – не тільки надати нові можливості для розвитку, а й надихнути на створення ідей, заохотити до застосування нестандартних підходів у вирішенні щоденних операційних завдань, сприяти нетворкінгу. Про компанію. Бренд заснований у 2006 році і знаходиться під управлінням компанії IWG. Простори Spaces розташовані у 39 країнах світу (включно з Нідерландами, США і Австралією). Формат офісних просторів покликаний сприяти активному розвитку бізнесу – від підприємців і стартапів до найбільших корпорацій. Spaces буде представлений в Україні з 2019 року. Читайте також про те, як українські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин.
Реклама 👇 Замовити

У 2019 році у Києві відкриється перший центр глобальної мережі креативних просторів для роботи Spaces. Він буде розташований у бізнес-центрі Maidan Plaza.

Простір площею 6 102 м² на 600 робочих місць займе одразу 9 поверхів будівлі. Офіційне відкриття першої черги простору заплановано на серпень.

У просторі можна буде закріпити за собою робоче місце – стіл з шафою та канцелярією. До робочого місця буде цілодобовий доступ без вихідних.

Spaces

Не лише робота

Однією з ключових складових концепції Spaces також є регулярні заходи, як ділові, так і лайфстайл. Мета – не тільки надати нові можливості для розвитку, а й надихнути на створення ідей, заохотити до застосування нестандартних підходів у вирішенні щоденних операційних завдань, сприяти нетворкінгу.

Про компанію

Бренд заснований у 2006 році і знаходиться під управлінням компанії IWG. Простори Spaces розташовані у 39 країнах світу (включно з Нідерландами, США і Австралією). Формат офісних просторів покликаний сприяти активному розвитку бізнесу – від підприємців і стартапів до найбільших корпорацій.

Spaces

Spaces буде представлений в Україні з 2019 року.

Читайте також про те, як українські бізнесмени шукають🏢 У Києві відкриють дев'ятиповерховий креативний простір Spaces 1Українські бізнесмени шукають нові підходи до побудови ділових відносин нові підходи до побудови ділових відносин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: