fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛴 Оренда електросамокатів у Києві: Bolt веде переговори про можливий запуск сервісу

🛴 Orenda elektrosamokativ u Kyjevi: Bolt vede peregovory pro možlyvyj zapusk servisu
Один з ризиків запуску подібного сервісу – це низька прибутковість даного бізнесу. Сервіс прокату електросамокатів Bolt вже працює в Мадриді, Парижі, Ризі та Естонії.
Odyn z ryzykiv zapusku podibnogo servisu – ce nyźka prybutkovisť danogo biznesu. Servis prokatu elektrosamokativ Bolt vže pracjuje v Madrydi, Paryži, Ryzi ta Estoniї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Естонська компанія Bolt (раніше відома як Taxify) розглядає можливість запуску сервісу оренди електросамокатів у Києві. Про це в інтервю Європейській правді розповів регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний. За його словами, оренда електросамокатів світить Києву, але компанія ще не ухвалила остаточного рішення. Що зупиняє процес. Один з ризиків запуску подібного сервісу, який гальмує процес, – це низька прибутковість даного бізнесу. Складно встигнути окупити цей самокат, поки його не зламають або не поцуплять. Ви купили 500 самокатів, поставили їх в Києві. Один самокат коштує 300-500 євро, а окупити його вкрай складно, – регіональний менеджер компанії в Україні Тарас Потічний. Наразі естонська компанія намагається домовитися, щоб певним чином ці ризики забезпечити або застрахувати. Перемовини з постачальниками. Сервіс прокату електросамокатів вже працює в Мадриді, Парижі, Ризі та Естонії. Компанія веде перемовини з постачальниками самокатів. Можливі два варіанти: або Bolt буде володіти самокатами, або партнер. Читайте також про те, що естонська компанія відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City.
Реклама 👇 Замовити

Естонська компанія Bolt (раніше відома як Taxify) розглядає можливість запуску сервісу оренди електросамокатів у Києві.

Про це в інтерв’ю Європейській правді розповів регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

За його словами, оренда електросамокатів «світить» Києву, але компанія ще не ухвалила остаточного рішення.

Bolt

Що зупиняє процес

Один з ризиків запуску подібного сервісу, який гальмує процес, – це низька прибутковість даного бізнесу.

«Складно встигнути окупити цей самокат, поки його не зламають або не поцуплять. Ви купили 500 самокатів, поставили їх в Києві. Один самокат коштує 300-500 євро, а окупити його вкрай складно», – регіональний менеджер компанії в Україні Тарас Потічний.

Наразі естонська компанія намагається домовитися, щоб певним чином ці ризики забезпечити або застрахувати.

Bolt

Перемовини з постачальниками

Сервіс прокату електросамокатів вже працює в Мадриді, Парижі, Ризі та Естонії.

Компанія веде перемовини з постачальниками самокатів. Можливі два варіанти: або Bolt буде володіти самокатами, або партнер.

Читайте також про те, що естонська компанія відкриє🛴 Оренда електросамокатів у Києві: Bolt веде переговори про можливий запуск сервісу 1🚕 Bolt відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: