fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📙 Комікс «Дивні дива» вийшов в українському перекладі

📙 Komiks «Dyvni dyva» vyjšov v ukraїnśkomu perekladi
Сюжет графічного роману не повністю повторює події першого сезону серіалу «Дивні дива», а розповідає про пригоди Вілла Байєрса у паралельному вимірі.
Sjužet grafičnogo romanu ne povnistju povtorjuje podiї peršogo sezonu serialu «Dyvni dyva», a rozpovidaje pro prygody Villa Bajjersa u paraleľnomu vymiri.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видавництво Рідна мова випустило першу частину коміксу за серіалом Дивні дива в українському перекладі. Його вже можна купити на сайті видавництва за 150 гривень. Про комікс. У минулому році режисери та сценаристи Дивних див Метт і Росс Даффер замовили спеціальну книжкову адаптацію першого сезону видавництву коміксів Dark Horse. Сюжет графічного роману не повністю повторює події сезону, а розповідає про пригоди Вілла Байєрса у паралельному вимірі. Хто створював. Авторка коміксу – Джоді Гаузер, яка працювала над графічним романом по Доктору Хто та Зоряним війнам, а за малюнок відповідав художник Стефано Мартіно (комікс Доктор Хто). Дата виходу другого тому в українському перекладі поки невідома. Читайте також про те, що Microsoft випустила першу версію Windows – гру присвятили серіалу Дивні дива.
Реклама 👇 Замовити

Видавництво «Рідна мова» випустило першу частину коміксу за серіалом «Дивні дива» в українському перекладі. Його вже можна купити на сайті видавництва за 150 гривень.

Дивні дива

Про комікс

У минулому році режисери та сценаристи «Дивних див» Метт і Росс Даффер замовили спеціальну книжкову адаптацію першого сезону видавництву коміксів Dark Horse. Сюжет графічного роману не повністю повторює події сезону, а розповідає про пригоди Вілла Байєрса у паралельному вимірі.

комікс

Хто створював

Авторка коміксу – Джоді Гаузер, яка працювала над графічним романом по «Доктору Хто» та «Зоряним війнам», а за малюнок відповідав художник Стефано Мартіно (комікс «Доктор Хто»).

дивні дива

Дата виходу другого тому в українському перекладі поки невідома.

Читайте також про те, що Microsoft випустила📙 Комікс «Дивні дива» вийшов в українському перекладі 1💻 Microsoft випустила першу версію Windows – гру присвятили серіалу «Дивні дива» першу версію Windows – гру присвятили серіалу «Дивні дива».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: