fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💍 Високоточний 3D-сканер для ювелірів створюють в Україні

💍 Vysokotočnyj 3D-skaner dlja juveliriv stvorjujuť v Ukraїni
3D-сканер для ювелірів коштуватиме $8 тисяч. Це значно дешевше, ніж аналоги. Навіть найдорожчі лазерні моделі, які коштують $50 тисяч, не можуть забезпечити такої відстані між точками, як українська розробка – 0,010 мм.
3D-skaner dlja juveliriv koštuvatyme $8 tysjač. Ce značno deševše, niž analogy. Naviť najdorožči lazerni modeli, jaki koštujuť $50 tysjač, ne možuť zabezpečyty takoї vidstani miž točkamy, jak ukraїnśka rozrobka – 0,010 mm.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український винахідник Леонід Назаренко та його син Денис створюють високоточний 3D-сканер для ювелірів. За повідомленням tech.liga.net, йому немає аналогів у світі за ціною-якістю. Як розпочалося. Чотири роки тому винахідники хотіли отримати високоточні 3D моделі невеликих об’єктів, але зіткнулися з проблемою. Доступні лазерні сканери на ринку були дуже дорогими, а також не задовольняли потрібної точності. Батько і син вирішили експериментувати у невеликому офісі в містечку Вишневому під Києвом. Обидва мали досвід в інженерії: Леонід працював на заводі ім. Антонова, а Денис має досвід створення софту (найвідоміший його проєкт – Start Menu X, зручна альтернатива меню Пуск Windows). Ювелірний ринок. Минулої весни підприємці вийшли на Kickstarter зібрали понад $22 тисячі на виробництво першої моделі – настільний 3D сканер D3D-s. Головна ніша для пристроїв – американський ювелірний ринок. Попит підштовхнув сімю Назаренко вийти на другу Kickstarter кампанію – 3D-сканер саме для ювелірів. Вони запустили її тиждень тому і вже практично зібрали запитувану суму – $15 тисяч. Як працює сканер. Замість лазерного проектора, який створює велику кількість шумів, що погано позначається на якості 3D-копії, винахідники використовують світлодіодний (LED) промінь. Він у поєднанні з хорошими лінзами демонструє помітно кращі результати. У сканері встановлена ​​5 Мп камера. Сканер також має шість напрямків для руху. Це дозволяє сканувати фігури будь-якої складності. Сканування відбувається повністю автоматично. Потрібно лише вказати розмір та натиснути кнопку. 3D-сканер для ювелірів коштуватиме $8 тисяч. Це значно дешевше, ніж аналоги. Навіть найдорожчі лазерні моделі, які коштують $50 тисяч, не можуть забезпечити такої відстані між точками, як українська розробка – 0,010 мм. Читайте також про те, що Bolt відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City.
Реклама 👇 Замовити

Український винахідник Леонід Назаренко та його син Денис створюють високоточний 3D-сканер для ювелірів. За повідомленням tech.liga.net, йому немає аналогів у світі за ціною-якістю.

Як розпочалося

Чотири роки тому винахідники хотіли отримати високоточні 3D моделі невеликих об’єктів, але зіткнулися з проблемою. Доступні лазерні сканери на ринку були дуже дорогими, а також не задовольняли потрібної точності.

Батько і син вирішили експериментувати у невеликому офісі в містечку Вишневому під Києвом. Обидва мали досвід в інженерії: Леонід працював на заводі ім. Антонова, а Денис має досвід створення софту (найвідоміший його проєкт – Start Menu X, зручна альтернатива меню «Пуск» Windows).

3D-сканер для ювелірів

Ювелірний ринок

Минулої весни підприємці вийшли на Kickstarter зібрали понад $22 тисячі на виробництво першої моделі – настільний 3D сканер D3D-s.

Головна ніша для пристроїв – американський ювелірний ринок. Попит підштовхнув сім’ю Назаренко вийти на другу Kickstarter кампанію – 3D-сканер саме для ювелірів. Вони запустили її тиждень тому і вже практично зібрали запитувану суму – $15 тисяч.

💍 Високоточний 3D-сканер для ювелірів створюють в Україні 1

Як працює сканер

Замість лазерного проектора, який створює велику кількість шумів, що погано позначається на якості 3D-копії, винахідники використовують світлодіодний (LED) промінь. Він у поєднанні з хорошими лінзами демонструє помітно кращі результати.

3D-сканер для ювелірів

У сканері встановлена ​​5 Мп камера. Сканер також має шість напрямків для руху. Це дозволяє сканувати фігури будь-якої складності. Сканування відбувається повністю автоматично. Потрібно лише вказати розмір та натиснути кнопку.

3D-сканер для ювелірів коштуватиме $8 тисяч. Це значно дешевше, ніж аналоги. Навіть найдорожчі лазерні моделі, які коштують $50 тисяч, не можуть забезпечити такої відстані між точками, як українська розробка – 0,010 мм.

Читайте також про те, що Bolt відкриє💍 Високоточний 3D-сканер для ювелірів створюють в Україні 2🚕 Bolt відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Стартап, который мы заслужили)

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: