fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 В Україні вперше за 5 років виріс ВНД (валовий національний дохід)

🔺 V Ukraїni vperše za 5 rokiv vyris VND (valovyj nacionaľnyj dohid)
ВНД вважається одним з ключових показників економічного розвитку. Показник України виріс вперше з 2013 року.
VND vvažajeťsja odnym z ključovyh pokaznykiv ekonomičnogo rozvytku. Pokaznyk Ukraїny vyris vperše z 2013 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За підсумками 2018 року, валовий національний дохід (ВНД) в Україні виріс майже на $300 та склав $2,66 тисячі. У 2017 році валовий національний дохід України зупинився на позначці – $2,388 тисячі. Такі дані оприлюднив Світовий банк, передає Na chasi. Збільшення показника було зафіксовано вперше з 2013 року – тоді показник вийшов на максимальний рівень у $3,8 тисячі. Лідером рейтингу стала Швейцарія, показник якої сягнув $83,58 тисячі. Що таке ВНД. Валовий національний дохід – це сукупна цінність усіх товарів та послуг, які були вироблені протягом року на території держави, плюс доходи, отримані громадянами та організаціями цієї країни з-за кордону, мінус доходи, вивезені з країни іноземними громадянами та організаціями. ВНД вважається одним з ключових показників економічного розвитку. ВНД і ВВП. Валовий національний дохід країни може бути істотно меншим, ніж ВВП, якщо значна частина отриманих в країні доходів вивозиться з неї іноземними компаніями або громадянами. Навпаки, якщо громадяни цієї країни володіють великою кількістю цінних паперів іноземних компаній або урядів, то валовий національний дохід може бути більше, ніж ВВП. Однак для більшості країн світу показники розрізняються незначно та вважаються взаємозамінними.
04.07.2019,13:27
0
Фото з відкритих джерел
Реклама 👇 Замовити

За підсумками 2018 року, валовий національний дохід (ВНД) в Україні виріс майже на $300 та склав $2,66 тисячі. У 2017 році валовий національний дохід України зупинився на позначці – $2,388 тисячі.

Такі дані оприлюднив Світовий банк, передає Na chasi.

ВНД

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Збільшення показника було зафіксовано вперше з 2013 року – тоді показник вийшов на максимальний рівень у $3,8 тисячі.

валовий національний дохід

Лідером рейтингу стала Швейцарія, показник якої сягнув $83,58 тисячі.

ВНД

Що таке ВНД

Валовий національний дохід – це сукупна цінність усіх товарів та послуг, які були вироблені протягом року на території держави, плюс доходи, отримані громадянами та організаціями цієї країни з-за кордону, мінус доходи, вивезені з країни іноземними громадянами та організаціями. ВНД вважається одним з ключових показників економічного розвитку.

ВНД і ВВП

Валовий національний дохід країни може бути істотно меншим, ніж ВВП, якщо значна частина отриманих в країні доходів вивозиться з неї іноземними компаніями або громадянами. Навпаки, якщо громадяни цієї країни володіють великою кількістю цінних паперів іноземних компаній або урядів, то валовий національний дохід може бути більше, ніж ВВП. Однак для більшості країн світу показники розрізняються незначно та вважаються взаємозамінними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: