fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Bolt відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City

🚕 Bolt vidkryje ofis ta naukovo-doslidnyj centr v UNIT.City
Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території.
Kompanija otrymaje dostup do tysjači studentiv na terytoriї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Bolt (раніше відомий як Taxify) стане новим резидентом інноваційного парку UNIT.City. Вже в серпні команда з більш ніж 50 людей оселиться в інноваційному містечку. 🔬 Що ще створять. Естонська компанія також планує створити свій R&D-центр (науково-дослідний центр). До кінця року почнеться набір розробників. За словами регіонального менеджера Bolt, переїзд в UNIT.City відкриє для компанії нові можливості й перспективи. У Bolt сподіваються, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, перспективного партнерства та ініціатив. 👩‍💻 Посилення стартап-екосистеми Києва. Відкриття офісу Bolt, а також центру досліджень й розробок в UNIT.City посилить інноваційний парк та стартап-екосистему усього Києва. Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території, а її співробітники приєднаються до спільноти однодумців, будуть відвідувати кращі галузеві заходи та створювати нові круті продукти й сервіси. Мета UNIT.City – стати центром інновацій та точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів та нових технологій з усього світу. 🚖 Про сервіс. Bolt провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними. Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу. Нещодавно сервіс зазначив, що збирається фокусуватися на електротранспорті, бо за ними майбутнє. Читайте також про те, що естонська компанія запустила новий сервіс для корпоратиних поїздок.
Реклама 👇 Замовити

Bolt (раніше відомий як Taxify) стане новим резидентом інноваційного парку UNIT.City. Вже в серпні команда з більш ніж 50 людей оселиться в інноваційному містечку.

🔬 Що ще створять

Естонська компанія також планує створити свій R&D-центр (науково-дослідний центр). До кінця року почнеться набір розробників.

За словами регіонального менеджера Bolt, переїзд в UNIT.City відкриє для компанії нові можливості й перспективи. У Bolt сподіваються, що це стане новим етапом у розвитку компанії, а також дасть поштовх до запуску нових проектів, перспективного партнерства та ініціатив.

bolt

👩‍💻 Посилення стартап-екосистеми Києва

Відкриття офісу Bolt, а також центру досліджень й розробок в UNIT.City посилить інноваційний парк та стартап-екосистему усього Києва. Компанія отримає доступ до тисячі студентів на території, а її співробітники приєднаються до спільноти однодумців, будуть відвідувати кращі галузеві заходи та створювати нові круті продукти й сервіси.

Мета UNIT.City – стати центром інновацій та точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів та нових технологій з усього світу.

unit.city

🚖 Про сервіс

Bolt провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними.

Компанія була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Послугами користується 25 млн клієнтів у більш ніж 30 країнах світу.

Нещодавно сервіс зазначив, що збирається фокусуватися на електротранспорті, бо за ними майбутнє.

Читайте також про те, що естонська компанія запустила🚕 Bolt відкриє офіс та науково-дослідний центр в UNIT.City 1🚕 Bolt for Business – Bolt запустив новий сервіс в Україні для організації корпоративних поїздок новий сервіс для корпоратиних поїздок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: