fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💣 Дзвінки про «мінування»: у Києві змінять алгоритм реагування

💣 Dzvinky pro «minuvannja»: u Kyjevi zminjať algorytm reaguvannja
Наприклад, якщо у день виборів надійдуть дзвінки про мінування виборчої дільниці, то людей не обов'язково будуть евакуювати.
Napryklad, jakščo u deń vyboriv nadijduť dzvinky pro minuvannja vyborčoї diľnyci, to ljudej ne obov'jazkovo buduť evakujuvaty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться. Міністерство внутрішніх справ України вирішило змінити алгоритм, за яким буде реагувати на дзвінки та повідомлення про мінування. Віднині керівник поліції буде безпосередньо ухвалювати рішення чи потрібна евакуація. Це робиться для того, щоб не допустити зриву голосування у день парламентських виборів, які відбудуться 21 липня. Що робитимуть. Якщо у день виборів надійде повідомлення про мінування виборчої дільниці, то на місце прибуде наряд поліції. Одночасно сформують підрозділ кіберполіції, вибухотехнічний підрозділ та інші. Вони передаватимуть інформацію керівнику, який вирішить, чи варто евакуювати людей. За словами першого заступника міністра Сергія Ярового, такі повідомлення після перевірки виявляються хибними, але на перевірку витрачається багато часу. Статистика мінувань. Цього року значно виросла кількість подібних повідомлень. Лише за перші три місяці року надійшло 138 хибних повідомлень про замінування. За останні п’ять років станції київського метрополітену мінували 194 рази. Читайте також про те, що IKEA запустила офіційний сайт в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться

Міністерство внутрішніх справ України вирішило змінити алгоритм, за яким буде реагувати на дзвінки та повідомлення про мінування. Віднині керівник поліції буде безпосередньо ухвалювати рішення чи потрібна евакуація.

Це робиться для того, щоб не допустити зриву голосування у день парламентських виборів, які відбудуться 21 липня.

Мінування

Що робитимуть

Якщо у день виборів надійде повідомлення про мінування виборчої дільниці, то на місце прибуде наряд поліції. Одночасно сформують підрозділ кіберполіції, вибухотехнічний підрозділ та інші. Вони передаватимуть інформацію керівнику, який вирішить, чи варто евакуювати людей.

За словами першого заступника міністра Сергія Ярового, такі повідомлення після перевірки виявляються хибними, але на перевірку витрачається багато часу.

Мінування

Статистика мінувань

Цього року значно виросла кількість подібних повідомлень. Лише за перші три місяці року надійшло 138 хибних повідомлень про замінування.

За останні п’ять років станції київського метрополітену «мінували» 194 рази.

Читайте також про те, що IKEA запустила💣 Дзвінки про «мінування»: у Києві змінять алгоритм реагування 1🛋️ IKEA запустила офіційний сайт в Україні та оголосила про набір працівників для магазину офіційний сайт в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: