fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌴 Creative States відкрила бізнес-простір в Gulliver – спальні капсули та рок-сцена

🌴 Creative States vidkryla biznes-prostir v Gulliver – spaľni kapsuly ta rok-scena
У Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми, кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням, музикою і підсвіткою, тераса, з якої відкривається вид на Київ, та навіть рок-сцена.
U Creative State of Gulliver je skajp- i miting-rumy, kuhnja z ostrovom dlja kulinarnyh šou i vlasnym šef-kuharem, spaľni kapsuly z kondycionuvannjam, muzykoju i pidsvitkoju, terasa, z jakoї vidkryvajeťsja vyd na Kyїv, ta naviť rok-scena.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Локація відкрилася на 29 поверсі вежі А в БЦ Gulliver. Площа бізнес-простору становить 1800 квадратних метрів, офіси, hot desks і лаунж-зона вміщують 300 робочих місць. Понад 70% з них вже зайнято — продажі стартували в квітні. Інтерєр. У Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми, кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням, музикою і підсвіткою, тераса, з якої відкривається вид на Київ, та навіть рок-сцена. Деталі інтерєру створюють атмосферу творчості, переносячи в Лос-Анджелес 1980-х. У мітінг-румах встановлені Розумні колонки Google. Також в просторі є дві інтерактивні панелі EdPro, одна з яких — з діагоналлю 86 дюймів (перша — в лаунжі Creative State Сенатор): між локаціями будуть проводити телемости. Creative State of Gulliver — погляд людини з майбутнього, який повернувся в 80-ті, щоб змінити хід подій. Такий собі коктейль Back to the Future і бродвейського мюзиклу Rock of Ages, — підкреслює CEO мережі бізнес-просторів Creative States Ілля Кенігштейн. Яка ціна. Вартість пакетних рішень — $ 350 в місяць за hot desk (з роумінгом в першу локацію) і $ 480-500 за робоче місце в окремому офісі (на 1-25 чоловік). Також резидентам пропонують бізнес-сервіси: юридичну підтримку, ведення СПД, HR і рекрутинг, консьєрж-сервіс та закупівлі обладнання. Плани на майбутнє. Серед цілей команди — запуск ще як мінімум однієї локації в Києві до кінця 2019 року, а також експансія в Європу. Проект планує вийти за рамки України. Про компанію. Creative States – мережа бізнес-просторів, що надає офісні рішення для малого та середнього бізнесу. Запуск проекту пройшов навесні 2019 року. Зараз у Creative States дві локації — в БЦ Gulliver і БЦ Сенатор. Кожну з них побудували за 60 днів. Загальна місткість просторів — 80 офісів на 700 робочих місць. Читайте також про те, що київські студії презентували проєкт, як виглядатиме площа Перемоги у Вінниці.
Реклама 👇 Замовити

Локація відкрилася на 29 поверсі вежі А в БЦ Gulliver. Площа бізнес-простору становить 1800 квадратних метрів, офіси, hot desks і лаунж-зона вміщують 300 робочих місць. Понад 70% з них вже зайнято — продажі стартували в квітні.

Інтер’єр

У Creative State of Gulliver є скайп- і мітінг-руми, кухня з островом для кулінарних шоу і власним шеф-кухарем, спальні капсули з кондиціонуванням, музикою і підсвіткою, тераса, з якої відкривається вид на Київ, та навіть рок-сцена. Деталі інтер’єру створюють атмосферу творчості, переносячи в Лос-Анджелес 1980-х.

Creative State

У мітінг-румах встановлені «Розумні» колонки Google. Також в просторі є дві інтерактивні панелі EdPro, одна з яких — з діагоналлю 86 дюймів (перша — в лаунжі Creative State «Сенатор»): між локаціями будуть проводити телемости.

«Creative State of Gulliver — погляд людини з майбутнього, який повернувся в 80-ті, щоб змінити хід подій. Такий собі коктейль Back to the Future і бродвейського мюзиклу Rock of Ages», — підкреслює CEO мережі бізнес-просторів Creative States Ілля Кенігштейн.

Gulliver

Яка ціна

Вартість пакетних рішень — $ 350 в місяць за hot desk (з роумінгом в першу локацію) і $ 480-500 за робоче місце в окремому офісі (на 1-25 чоловік).

Також резидентам пропонують бізнес-сервіси: юридичну підтримку, ведення СПД, HR і рекрутинг, консьєрж-сервіс та закупівлі обладнання.

Creative State

Плани на майбутнє

Серед цілей команди — запуск ще як мінімум однієї локації в Києві до кінця 2019 року, а також експансія в Європу. Проект планує вийти за рамки України.

01/ 05

Про компанію

Creative States – мережа бізнес-просторів, що надає офісні рішення для малого та середнього бізнесу. Запуск проекту пройшов навесні 2019 року. Зараз у Creative States дві локації — в БЦ Gulliver і БЦ «Сенатор». Кожну з них побудували за 60 днів. Загальна місткість просторів — 80 офісів на 700 робочих місць.

Читайте також про те, що київські студії презентували проєкт🌴 Creative States відкрила бізнес-простір в Gulliver – спальні капсули та рок-сцена 1⛲ Як виглядатиме площа Перемоги у Вінниці – київські студії показали проєкт, як виглядатиме площа Перемоги у Вінниці.

Теґи: компанії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: