fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Перший український IT-парк у Львові – як виглядатиме

🏢 Peršyj ukraїnśkyj IT-park u Lvovi – jak vygljadatyme
IT-парк у Львові розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганська та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста.
IT-park u Lvovi rozmiščuvatymeťsja u kvadrati miž vulycjamy Stryjśka, Čmoly, Luganśka ta Kozeľnyćka. Vid ńogo zručno dobyratysja do vsih važlyvyh misć – aeroportu, zaliznyčnogo vokzalu, universytetiv ta do istoryčnogo centru mista.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  IT-парк у Львові почнуть будувати восени, повідомляє Tvoemisto. Хто буде першими резидентами. 60% площі ІТ-парку займуть SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic та львівський ІТ-кластер. Інвесторами стали Horizon Capital, Brookfield та Галерея-Центр. IT-парк у Львові – що буде. шість офісних будівель та бізнес-центр; окремий комплекс комп’ютерних лабораторій (планується 14 або й більше лабораторій різних ІТ-напрямків для студентів та науковців); велика паркова зона з мультифункціональним центром із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу. Будівництво першої черги розпочнуть цієї осені. Її планують завершити до кінця 2021 року. Візуалізували також другу чергу, де переважно будуть офіси компаній, але проєкт ще може змінюватись. До другої черги перенесли і готель. Щодо садочка, то йому знайдуть місце поблизу – через дорогу від бізнес-парку. Де розташують. IT-парк розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганська та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста. https://www.youtube.com/watch?v=UToDJtVWmDs Минулого року на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу. IT-парк буде розташований на території розміром 10 гектарів та зможе вмістити 10 тисяч працівників IT-індустрії та понад 4 тисячі працівників суміжних галузей. Загальні інвестиції у проект склали $180 млн. Читайте також про проєкт Офісу Президента в Українському домі.
02.07.2019,10:30
0
Львівський IT-кластер
Реклама 👇 Замовити

IT-парк у Львові почнуть будувати восени, повідомляє Tvoemisto.

Хто буде першими резидентами

60% площі ІТ-парку займуть SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic та львівський ІТ-кластер. Інвесторами стали Horizon Capital, Brookfield та «Галерея-Центр».

IT-парк у Львові

IT-парк у Львові – що буде

  • шість офісних будівель та бізнес-центр;
  • окремий комплекс комп’ютерних лабораторій (планується 14 або й більше лабораторій різних ІТ-напрямків для студентів та науковців);
  • велика паркова зона з мультифункціональним центром із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу.

Будівництво першої черги розпочнуть цієї осені. Її планують завершити до кінця 2021 року.

01/ 05

Візуалізували також другу чергу, де переважно будуть офіси компаній, але проєкт ще може змінюватись. До другої черги перенесли і готель. Щодо садочка, то йому знайдуть місце поблизу – через дорогу від бізнес-парку.

Де розташують

IT-парк розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганська та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста.

Минулого року на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу. IT-парк буде розташований на території розміром 10 гектарів та зможе вмістити 10 тисяч працівників IT-індустрії та понад 4 тисячі працівників суміжних галузей. Загальні інвестиції у проект склали $180 млн.

Читайте також про проєкт🏢 Перший український IT-парк у Львові – як виглядатиме 1🏢 Адміністрація Президента може переїхати до Українського дому — показали проект Офісу Президента в Українському домі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: