fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☁️ Vodafone Україна запускає хмарне сховище Vodafone Cloud (8 ГБ – безкоштовні)

☁️ Vodafone Ukraїna zapuskaje hmarne shovyšče Vodafone Cloud (8 GB – bezkoštovni)
Користувачі Vodafone Cloud можуть надавати доступ і ділитися посиланнями на певні файли зі своїми близькими, друзями або колегами.
Korystuvači Vodafone Cloud možuť nadavaty dostup i dilytysja posylannjamy na pevni fajly zi svoїmy blyźkymy, druzjamy abo kolegamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Vodafone Україна запускає послугу Vodafone Cloud. За її допомогою можна безпечно зберігати свої фотографії, музику, контакти та іншу інформацію зі смартфона на віддаленому сервері. Компанія надає клієнтам різні обсяги сховищ, з них 8 ГБ – безкоштовні. Для кого. Vodafone Cloud для користувачів, які хочуть зберігати резервні копії своїх файлів з можливістю відновити їх у будь-який момент, наприклад, після покупки нового смартфона. Сховище доступне на смартфонах під управлінням ОС Google Android (версії 4.4 і вище) та Apple iOS (версії 8 і вище), а також у форматі веб-версії для користування з ПК. Як користуватися. Щоб почати використання послуги, потрібно завантажити фірмовий додаток, через нього активувати послугу та обрати потрібний тариф. Які тарифні плани. 8 ГБ – не тарифікується, але тарифікується трафік; 64 ГБ – 30 грн/міс. або 1 грн/день, трафік не тарифікується; 128 ГБ – 55 грн/міс. або 1,83 грн/день, трафік не тарифікується; 512 ГБ – 110 грн/міс. або 3,67 грн/день, трафік не тарифікується. Користувачі можуть надавати доступ і ділитися посиланнями на певні файли зі своїми близькими, друзями або колегами. Що ще можна робити. редагувати та упорядковувати контакти, фото; створювати власні музичні плей-листи з можливістю прослуховування онлайн; здійснювати розумний пошук у сховищі за назвами і тегами. Послуга надається тільки для клієнтів Vodafone Україна, хоча посилання на файли, якими поділилися, можуть відкривати також абоненти інших операторів. Всі дані зберігаються на захищених серверах, розташованих на території України. Читайте також про те, що Vodafone та Інститут Амосова запустили телемедичну платформу.
Реклама 👇 Замовити

Vodafone Україна запускає послугу Vodafone Cloud. За її допомогою можна безпечно зберігати свої фотографії, музику, контакти та іншу інформацію зі смартфона на віддаленому сервері.

Компанія надає клієнтам різні обсяги сховищ, з них 8 ГБ – безкоштовні.

Vodafone Cloud

Для кого

Vodafone Cloud для користувачів, які хочуть зберігати резервні копії своїх файлів з можливістю відновити їх у будь-який момент, наприклад, після покупки нового смартфона.

Сховище доступне на смартфонах під управлінням ОС Google Android (версії 4.4 і вище) та Apple iOS (версії 8 і вище), а також у форматі веб-версії для користування з ПК.

Як користуватися

Щоб почати використання послуги, потрібно завантажити фірмовий додаток, через нього активувати послугу та обрати потрібний тариф.

Vodafone Cloud

Які тарифні плани

  • 8 ГБ – не тарифікується, але тарифікується трафік;
  • 64 ГБ – 30 грн/міс. або 1 грн/день, трафік не тарифікується;
  • 128 ГБ – 55 грн/міс. або 1,83 грн/день, трафік не тарифікується;
  • 512 ГБ – 110 грн/міс. або 3,67 грн/день, трафік не тарифікується.

Користувачі можуть надавати доступ і ділитися посиланнями на певні файли зі своїми близькими, друзями або колегами.

Що ще можна робити

  • редагувати та упорядковувати контакти, фото;
  • створювати власні музичні плей-листи з можливістю прослуховування онлайн;
  • здійснювати розумний пошук у сховищі за назвами і тегами.

Послуга надається тільки для клієнтів Vodafone Україна, хоча посилання на файли, якими поділилися, можуть відкривати також абоненти інших операторів. Всі дані зберігаються на захищених серверах, розташованих на території України.

Читайте також про те, що Vodafone та Інститут Амосова запустили☁️ Vodafone Україна запускає хмарне сховище Vodafone Cloud (8 ГБ – безкоштовні) 1💊 Телемедицина в Україні: Vodafone та Інститут Амосова запустили телемедичну платформу телемедичну платформу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: