fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📦 З 1 липня в Україні нові правила ввезення посилок із закордонних онлайн-магазинів

📦 Z 1 lypnja v Ukraїni novi pravyla vvezennja posylok iz zakordonnyh onlajn-magazyniv
Відсьогодні діють нові правила ввезення посилок з-за кордону. Якщо вартість товарів у посилці сумарно перевищує 100, одержувач має сплатити податок на додану вартість. Раніше поріг становив 150.
Vidśogodni dijuť novi pravyla vvezennja posylok z-za kordonu. Jakščo vartisť tovariv u posylci sumarno perevyščuje 100, oderžuvač maje splatyty podatok na dodanu vartisť. Raniše porig stanovyv 150.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові правила ввезення посилок стосуватимуться фізичних осіб, які замовили товари з-за кордону на суму понад €100 в одному відправленні. 🔴 Що змінилося. Раніше доводилося платити за посилки на суму понад €150. Це стосується лише покупок, які доставляють з інтернет-магазинів поштою. Ввозити товари разом з багажем з подорожей можна за старими правилами. Відповідне рішення було ухвалено урядом України 23 листопада 2018 року. Спочатку влада хотіла зробити ліміт на кількість таких посилок – не більше 3 на місяць на одну людину. Згодом цей пункт викреслили із законопроекту. 🔴 Скільки платити. Якщо вартість вашої посилки перевищить €100, доведеться заплатити ПДВ (20%) і 10% мита. Розраховуються додаткові витрати тільки на суму, яка вийшла за межі €100. Наприклад, товар обійшовся у €300, додаткові відсотки відраховуються тільки від €200: €20 мита і €40 ПДВ. При розрахунку вартості посилки будуть застосовувати офіційний курс, встановлений НБУ на 00:00 дня подання митної декларації або визначення податкових зобовязань. 🔴 Для кого нові правила ввезення посилок. Мита стосуються тільки фізичних осіб. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців безмитний ліміт залишається на рівні €150. Якщо вартість товару встановити неможливо, оскільки вона не вказана, або зазначена ціна товару, на думку митного органу, не відповідає дійсності, митний орган визначить таку вартість на основі ціни на ідентичні або подібні товари. Читайте також про те, які закордонні онлайн-магазини найбільш популярні в українців.
Реклама 👇 Замовити

Нові правила ввезення посилок стосуватимуться фізичних осіб, які замовили товари з-за кордону на суму понад €100 в одному відправленні.

🔴 Що змінилося

Раніше доводилося платити за посилки на суму понад €150.

Це стосується лише покупок, які доставляють з інтернет-магазинів поштою. Ввозити товари разом з багажем з подорожей можна за старими правилами.

📦 З 1 липня в Україні нові правила ввезення посилок із закордонних онлайн-магазинів 1

Відповідне рішення було ухвалено урядом України 23 листопада 2018 року. Спочатку влада хотіла зробити ліміт на кількість таких посилок – не більше 3 на місяць на одну людину. Згодом цей пункт викреслили із законопроекту.

🔴 Скільки платити

Якщо вартість вашої посилки перевищить €100, доведеться заплатити ПДВ (20%) і 10% мита. Розраховуються додаткові витрати тільки на суму, яка вийшла за межі €100. Наприклад, товар обійшовся у €300, додаткові відсотки відраховуються тільки від €200: €20 мита і €40 ПДВ.

При розрахунку вартості посилки будуть застосовувати офіційний курс, встановлений НБУ на 00:00 дня подання митної декларації або визначення податкових зобов’язань.

🔴 Для кого нові правила ввезення посилок

Мита стосуються тільки фізичних осіб. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців безмитний ліміт залишається на рівні €150.

📦 З 1 липня в Україні нові правила ввезення посилок із закордонних онлайн-магазинів 2

Якщо вартість товару встановити неможливо, оскільки вона не вказана, або зазначена ціна товару, на думку митного органу, не відповідає дійсності, митний орган визначить таку вартість на основі ціни на ідентичні або подібні товари.

Читайте також про те, які закордонні онлайн-магазини найбільш популярні📦 З 1 липня в Україні нові правила ввезення посилок із закордонних онлайн-магазинів 3🛍️ Українці стали частіше робити покупки у зарубіжних магазинах, лідер – eBay в українців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: