fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 День Конституції: Зеленський запустив флешмоб, видадуть Конституцію для дітей

🇺🇦 Deń Konstytuciї: Zelenśkyj zapustyv flešmob, vydaduť Konstytuciju dlja ditej
Зеленський запустив флешмоб на День Конституції, у якому українці розповідатимуть про улюблену статтю Конституції. Також він анонсував створення книги «Конституція для наймолодших».
Zelenśkyj zapustyv flešmob na Deń Konstytuciї, u jakomu ukraїnci rozpovidatymuť pro uljublenu stattju Konstytuciї. Takož vin anonsuvav stvorennja knygy «Konstytucija dlja najmolodšyh».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  28 червня Україна відзначає День Конституції. Президент України Володимир Зеленський привітав українців зі святом. Нещодавно на Книжковому арсеналі я відповів, що книга, яку має прочитати кожен українець, — це Конституція України. Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички, — сказав він. Флешмоб. Президент закликав знати Конституцію, дотримуватись її та поважати. Тому Зеленський запустив флешмоб на День Конституції, у якому українці розповідатимуть про улюблену статтю Конституцію, та закликав українців долучитися. Ділитися можна за хештегом #мояулюбленастаття. Зеленський також анонсував створення книги Конституція для наймолодших. Комікс для дітей. Нагадаємо, видавництво Зелений Пес отримало грант на видання електронної книги для дітей про Конституцію. Вона буде зроблена у форматі коміксу і в доступній формі розповідатиме про Основний закон та застосування його в реальному житті. Така форма подачі була обрана, бо сучасні діти легше сприймають інформацію у вигляді зображення та віддають перевагу гаджетам перед друкованими книгами. Як буде виглядати. Головними героями книги стануть двоє дітей — брат та сестра, їхні батьки – тато-програміст та мама-юрист, бабуся та дідусь — вчителька та професор. За створення коміксу відповідає художник Олександр Костенко, юридичним консультантом проєкту став міністр юстиції Україні в 1992 році Володимир Кампо. Книга матиме близько 30 оповідань, у кожному з яких поєднані кілька прикладів з життя та пояснення, як в конкретних випадках можна застосовувати Конституцію. Читайте також про головні українські реформи за 5 років.
Реклама 👇 Замовити

28 червня Україна відзначає День Конституції. Президент України Володимир Зеленський привітав українців зі святом.

«Нещодавно на Книжковому арсеналі я відповів, що книга, яку має прочитати кожен українець, — це Конституція України. Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто на шашлички», — сказав він.

Флешмоб

Президент закликав знати Конституцію, дотримуватись її та поважати. Тому Зеленський запустив флешмоб на День Конституції, у якому українці розповідатимуть про улюблену статтю Конституцію, та закликав українців долучитися.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Ділитися можна за хештегом #мояулюбленастаття.

Зеленський також анонсував створення книги «Конституція для наймолодших».

День Конституції

Комікс для дітей

Нагадаємо, видавництво «Зелений Пес» отримало грант на видання електронної книги для дітей про Конституцію. Вона буде зроблена у форматі коміксу і в доступній формі розповідатиме про Основний закон та застосування його в реальному житті.

Така форма подачі була обрана, бо сучасні діти легше сприймають інформацію у вигляді зображення та віддають перевагу гаджетам перед друкованими книгами.

День Конституції
Як буде виглядати

Головними героями книги стануть двоє дітей — брат та сестра, їхні батьки – тато-програміст та мама-юрист, бабуся та дідусь — вчителька та професор.

За створення коміксу відповідає художник Олександр Костенко, юридичним консультантом проєкту став міністр юстиції Україні в 1992 році Володимир Кампо.

Книга матиме близько 30 оповідань, у кожному з яких поєднані кілька прикладів з життя та пояснення, як в конкретних випадках можна застосовувати Конституцію.

Читайте також про головні українські реформи🇺🇦 День Конституції: Зеленський запустив флешмоб, видадуть Конституцію для дітей 1🇺🇦 Реформи в Україні: децентралізація, медична, пенсійна та освітня — пояснюємо за 20 хвилин за 5 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Це дійсно гарне рішення для обізнаності наших молоденьких громадян😅

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: