fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 В Україні запустили онлайн-платформу «ЛІТОТА» для письменників-початківців

📚 V Ukraїni zapustyly onlajn-platformu «LITOTA» dlja pyśmennykiv-počatkivciv
«ЛІТОТА» створена для авторів-початківців, які відвідують курси, майстер-класи та лекції з creative writing, але потім повертаються додому. І там не мають кому показати свої доробки.
«LITOTA» stvorena dlja avtoriv-počatkivciv, jaki vidvidujuť kursy, majster-klasy ta lekciї z creative writing, ale potim povertajuťsja dodomu. I tam ne majuť komu pokazaty svoї dorobky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ЛІТОТА – це перша подібна онлайн-платформа в Україні. На ній автори зможуть опублікувати свої твори та отримати думки один від одного про тексти. Про це повідомляє Читомо. Хто створив. Ідея платформи зародилася в Іванни Лішневець, коли вона закінчила курс Creative Writing у КАМА та почала писати оповідання, новели. За її словами, у неї виникла необхідність, щоб її твори хтось читав, окрім близьких. Майже рік пішов на пошук відповідної платформи, але всі вони виявилися іноземними. Тому Лішневець вирішила створити цілком український ресурс з українським інтерфейсом. Спільнота для всіх. Насамперед ЛІТОТА створювалася для авторів-початківців, які відвідують курси, майстер-класи та лекції з creative writing, але потім повертаються додому. І там не мають кому показати свої доробки. На платформі можуть публікуватися усі автори, незалежно від мови написання текстів. Письменників не ділять ні за гендерною, ні за віковою ознаками (єдине обмеження – автор має досягти повноліття). Як брати участь у спільноті можна дізнатися за посиланням. Читайте також про те, як українці читали книжки у 2018 — дослідження.
Реклама 👇 Замовити

«ЛІТОТА» – це перша подібна онлайн-платформа в Україні. На ній автори зможуть опублікувати свої твори та отримати думки один від одного про тексти.

Про це повідомляє Читомо.

ЛІТОТА

Хто створив

Ідея платформи зародилася в Іванни Лішневець, коли вона закінчила курс Creative Writing у КАМА та почала писати оповідання, новели.

За її словами, у неї виникла необхідність, щоб її твори хтось читав, окрім близьких. Майже рік пішов на пошук відповідної платформи, але всі вони виявилися іноземними. Тому Лішневець вирішила створити цілком український ресурс з українським інтерфейсом.

ЛІТОТА

Спільнота для всіх

Насамперед «ЛІТОТА» створювалася для авторів-початківців, які відвідують курси, майстер-класи та лекції з creative writing, але потім повертаються додому. І там не мають кому показати свої доробки.

На платформі можуть публікуватися усі автори, незалежно від мови написання текстів. Письменників не ділять ні за гендерною, ні за віковою ознаками (єдине обмеження – автор має досягти повноліття).

ЛІТОТА

Як брати участь у спільноті можна дізнатися за посиланням.

Читайте також про те, як українці читали📚 В Україні запустили онлайн-платформу «ЛІТОТА» для письменників-початківців 1📚Як українці читали книжки у 2018 — дослідження книжки у 2018 — дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: