fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Українська гра G30 – A Memory Maze про людську пам’ять виграла конкурс від Google

📱 Ukraїnśka gra G30 – A Memory Maze pro ljudśku pam’jať vygrala konkurs vid Google
Головоломка G30 – A Memory Maze присвячена особливостям людської пам'яті. Головний герой гри страждає когнітивним розладом, а кожен рівень присвячений окремому спогаду.
Golovolomka G30 – A Memory Maze prysvjačena osoblyvostjam ljudśkoї pam'jati. Golovnyj geroj gry straždaje kognityvnym rozladom, a kožen riveń prysvjačenyj okremomu spogadu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська головоломка G30 – A Memory Maze перемогла у міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase від компанії Google. У фіналі свої проекти представили 30 розробників. Серед них команда Google Play обрала трьох переможців: Photographs від британської студії EightyEight Games, Ordia від ще одних британців Loju, а також G30 – A Memory Maze від київського розробника Івана Ковальова. 🔴 Про гру. Головоломка G30 – A Memory Maze присвячена особливостям людської памяті. Головний герой гри страждає когнітивним розладом. Хвороба поступово пожирає його память, але він намагається боротися з минулим, яке стрімко вислизає з його памяті. 🔴 Як проходити . Кожен рівень гри присвячений окремому спогаду. Вирішуючи головоломки, гравець відновлює не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним повязані. Ігрові завдання повязані єдиним сюжетом та розповіддю про те, як сприймає світ людина з пошкодженою памяттю та як реагує на нього суспільство. Кожен рівень додає подробиць в сюжет гри, тому кожен крок в пазлі може змінити сенс історії. https://www.youtube.com/watch?v=C0T4NBnDC9M Раніше G30 входила в добірки найкращих нових ігор Apple App Store, а також була Грою дня в США, Британії, Китаї та інших країнах. Гра утримує рейтинг 4,8 в App Store США на основі понад 1,3 тисячі рецензій. Завантажити гру можна в App Store та Google Play. Читайте також підбірку ігор, які зробили в Україну.
Реклама 👇 Замовити

Українська головоломка G30 – A Memory Maze перемогла у міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase від компанії Google.

У фіналі свої проекти представили 30 розробників. Серед них команда Google Play обрала трьох переможців: Photographs від британської студії EightyEight Games, Ordia від ще одних британців Loju, а також G30 – A Memory Maze від київського розробника Івана Ковальова.

G30 – A Memory Maze

🔴 Про гру

Головоломка G30 – A Memory Maze присвячена особливостям людської пам’яті. Головний герой гри страждає когнітивним розладом. Хвороба поступово пожирає його пам’ять, але він намагається боротися з минулим, яке стрімко вислизає з його пам’яті.

01/ 05

🔴 Як проходити 

Кожен рівень гри присвячений окремому спогаду. Вирішуючи головоломки, гравець відновлює не тільки візуальний образ події, але також думки і почуття, які з ним пов’язані.

Ігрові завдання пов’язані єдиним сюжетом та розповіддю про те, як сприймає світ людина з пошкодженою пам’яттю та як реагує на нього суспільство.

Кожен рівень додає подробиць в сюжет гри, тому кожен крок в пазлі може змінити сенс історії.

Раніше G30 входила в добірки найкращих нових ігор Apple App Store, а також була «Грою дня» в США, Британії, Китаї та інших країнах. Гра утримує рейтинг 4,8 в App Store США на основі понад 1,3 тисячі рецензій.

Завантажити гру можна в App Store та Google Play.

Читайте також підбірку ігор, які зробили📱 Українська гра G30 – A Memory Maze про людську пам’ять виграла конкурс від Google 1Не Сталкером єдиним: ці ігри зробили в Україні, та ви про це не знали в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: