fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження

👍 Najkraščyj čas dlja postiv u Facebook, Instagram ta Twitter – doslidžennja
Команда соціологів визначила найкращий час для публікацій у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter та Linkedin.
Komanda sociologiv vyznačyla najkraščyj čas dlja publikacij u sociaľnyh merežah Facebook, Instagram, Twitter ta Linkedin.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Готували дві години пост для Facebook або Instagram, а він не зайшов вашій аудиторії. Не опускайте руки, можливо, ви просто запостили його не тоді. Щоб допомогти не помилитися з часом для публікацій, Sprout Social проаналізувала понад 25 тисяч постів у різних соціальних мережах та зробила детальний аналіз. Для зручності команда підготувала графіки з найкращим часом для постів у Facebook, Instagram, Twitter та Linkedin. Facebook. У Facebook краще за все постити у проміжку 11:00-15:00 у середу та четвер. На вихідних передбачувано активність падає, але і тут варто знати, що найкращий час для постів – 09:00-15:00. Найгірше заходять публікації рано вранці – до 07:00 та ввечері після 17.00. Instagram. Найкращий день тижня – середа об 11 ранку та пятниця з 10 до 11 ранку. Непогані показники мають принести публікації з вівторка по пятницю у проміжку 10:00-15:00. Найнижчий рівень залучення в Instagram припадає на неділю. Найгірше користувачі взаємодіють з постами рано вранці та пізно ввечері – з 22:00 до 04:00. Twitter. Середа та пятниця – кращі дні та для Twitter. Пік залучення припадає на 9 ранку. Динаміка залучення найкраща у вівторок. Найгірший день – неділя. До речі у Twitter показники у вихідні падають найменше з усіх соцмереж у дослідженні. Дослідники рекомендують не постити у Twitter з 22:00 до 04:00. Linkedin. Найкращий час для постів в Linkedin – проміжок 09:00-12:00. Найкращий день – середа. Також гарні результати будуть у постів, випущених у четвер та пятницю з 08:00-14:00. У неділю рівень залучення найнижчий. Найгірший час для постингу кожен день – з 21.00-03:00. Читайте також про соцмережі як головний інструмент маркетингу для компаній — поради новачкам.
Реклама 👇 Замовити

Готували дві години пост для Facebook або Instagram, а він не «зайшов» вашій аудиторії. Не опускайте руки, можливо, ви просто запостили його не тоді.

Щоб допомогти не помилитися з часом для публікацій, Sprout Social проаналізувала понад 25 тисяч постів у різних соціальних мережах та зробила детальний аналіз.

Для зручності команда підготувала графіки з найкращим часом для постів у Facebook, Instagram, Twitter та Linkedin.

Facebook

У Facebook краще за все постити у проміжку 11:00-15:00 у середу та четвер. На вихідних передбачувано активність падає, але і тут варто знати, що найкращий час для постів – 09:00-15:00.

Найгірше «заходять» публікації рано вранці – до 07:00 та ввечері після 17.00.

Найкращий час для постів

Instagram

Найкращий день тижня – середа об 11 ранку та п’ятниця з 10 до 11 ранку. Непогані показники мають принести публікації з вівторка по п’ятницю у проміжку 10:00-15:00.

Найнижчий рівень залучення в Instagram припадає на неділю. Найгірше користувачі взаємодіють з постами рано вранці та пізно ввечері – з 22:00 до 04:00.

Найкращий час для постів

Twitter

Середа та п’ятниця – кращі дні та для Twitter. Пік залучення припадає на 9 ранку. Динаміка залучення найкраща у вівторок. Найгірший день – неділя.

До речі у Twitter показники у вихідні падають найменше з усіх соцмереж у дослідженні. Дослідники рекомендують не постити у Twitter з 22:00 до 04:00.

Найкращий час для постів

Linkedin

Найкращий час для постів в Linkedin – проміжок 09:00-12:00. Найкращий день – середа. Також гарні результати будуть у постів, випущених у четвер та п’ятницю з 08:00-14:00.

У неділю рівень залучення найнижчий. Найгірший час для постингу кожен день – з 21.00-03:00.

👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження 1

Читайте також про соцмережі як головний інструмент маркетингу для компаній👍 Найкращий час для постів у Facebook, Instagram та Twitter – дослідження 2Соцмережі як головний інструмент маркетингу для компаній — поради новачкам — поради новачкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Корисна інформація 👌

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: