fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻 У Маріуполі пройде хакатон для дівчат «Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM»

👩‍💻 U Mariupoli projde hakaton dlja divčat «Hack4Good: jak zacikavyty divčat u STEM»
Шанс створити нові інноваційні додатки для вирішення соціальних проблем та познайомитися з надихаючими жінками у галузях STEM.
Šans stvoryty novi innovacijni dodatky dlja vyrišennja sociaľnyh problem ta poznajomytysja z nadyhajučymy žinkamy u galuzjah STEM.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  CSR Ukraine, експертна організація Центр Розвиток КСВ (ініціатива #ДівчатаSTEM) та Фонд Народонаселення ООН в Україні за фінансової підтримки Посольства Республіки Естонії в Києві запрошують дівчат 18-22 років з Донецької, Луганської та Запорізької областей взяти участь у хакатоні. За даними дослідження UNICEF, дівчата приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів (наука, технології, інженерія та математика) через гендерні стереотипи. 23,2% дівчат невпевнені у своїх силах, а 17,1 % вважають, що це чоловіча сфера. У результаті у STEM-професіях, які є престижними та високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок. Що дає участь у проекті дівчатам. Шанс створити нові інноваційні додатки для вирішення соціальної проблеми – збільшення дівчат в STEM; Знайомство з жінками, які надихають, у цих галузях; Семінари від компаній-партнерів та подарунки. Дедлайн подання заявок 30 червня 2019 р. Коли. Хакатон відбудеться 17-19 липня у м. Маріуполь. Організатори відшкодовують учасницям транспортні витрати, забезпечують проживання та харчування. Експертне журі з представників компаній-організаторів та партнерів відбере 35 учасниць для участі у фінальному заході хакатону у м. Маріуполь. Про результати відбору буде оголошено 5 липня на Facebook-сторінці. Читайте також, що в Україні створили комікс про школярок-винахідниць.
Реклама 👇 Замовити

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (ініціатива #ДівчатаSTEM) та Фонд Народонаселення ООН в Україні за фінансової підтримки Посольства Республіки Естонії в Києві запрошують дівчат 18-22 років з Донецької, Луганської та Запорізької областей взяти участь у хакатоні.

За даними дослідження UNICEF, дівчата приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів (наука, технології, інженерія та математика) через гендерні стереотипи. 23,2% дівчат невпевнені у своїх силах, а 17,1 % вважають, що це чоловіча сфера.

У результаті у STEM-професіях, які є престижними та високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок.

STEM

Що дає участь у проекті дівчатам

  • Шанс створити нові інноваційні додатки для вирішення соціальної проблеми – збільшення дівчат в STEM;
  • Знайомство з жінками, які надихають, у цих галузях;
  • Семінари від компаній-партнерів та подарунки.

Дедлайн подання заявок 30 червня 2019 р.

Коли

Хакатон відбудеться 17-19 липня у м. Маріуполь.

Організатори відшкодовують учасницям транспортні витрати, забезпечують проживання та харчування.

Експертне журі з представників компаній-організаторів та партнерів відбере 35 учасниць для участі у фінальному заході хакатону у м. Маріуполь.

Про результати відбору буде оголошено 5 липня на створили👩‍💻 У Маріуполі пройде хакатон для дівчат «Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM» 1Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць комікс про школярок-винахідниць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: