fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 Яке місце посіли українські університети у світовому рейтингу найкращих вишів

🎓 Jake misce posily ukraїnśki universytety u svitovomu rejtyngu najkraščyh vyšiv
Лідером серед українських вищих закладів світу, як і минулого року, став Харківський університет ім. Каразіна, посівши 491 сходинку. Новачком рейтингу від України стала Києво-Могилянська Академія.
Liderom sered ukraїnśkyh vyščyh zakladiv svitu, jak i mynulogo roku, stav Harkivśkyj universytet im. Karazina, posivšy 491 shodynku. Novačkom rejtyngu vid Ukraїny stala Kyjevo-Mogyljanśka Akademija.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські університети у світовому рейтингу зберегли свої позиції за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds. Про це свідчать дані The QS World University Rankings. Шість українських університетів вже пятий рік поспіль потрапляють у цей престижний світовий рейтинг. Хто потрапив. Лідером серед українських вищих закладів світу, як і минулого року, став Харківський університет ім. Каразіна, посівши 491 сходинку. Також до рейтингу увійшли Київський університет ім. Шевченка, Київський політехнічний інститут, Харківський політехнічний інститут, Сумський державний університет та Львівська політехніка. Найбільше зростання у рейтингу за останній рік продемонстрував Харківський політехнічний інститут, який піднявся з 701-750 до 651-700 місця. Покращив свої позиції Сумський державний університет: він піднявся з 751-800 місця до 701-750. КНУ ім. Т. Шевченка розмістився на сходинці 541-550, а НТУУ КПІ — 701-750. Львівська політехніка не змінила своїх позицій і залишилася в сегменті 751-800. Новачком рейтингу та сьомим вишем від України стала Києво-Могилянська Академія. НаУКМА вперше потрапила до головного рейтингу QS у його непублічній частині (після 1001-го місця) разом з ще близько 70 університетами світу. Найкращі університети світу. Кращими вишами планети, згідно з рейтингом, як і раніше, є Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський університет та Гарвардський університет. Читайте також про те, що Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах
Реклама 👇 Замовити

Українські університети у світовому рейтингу зберегли свої позиції за версією британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds.

Про це свідчать дані The QS World University Rankings.

Шість українських університетів вже п’ятий рік поспіль потрапляють у цей престижний світовий рейтинг.

українські університети у світовому рейтингу

Хто потрапив

Лідером серед українських вищих закладів світу, як і минулого року, став Харківський університет ім. Каразіна, посівши 491 сходинку. Також до рейтингу увійшли Київський університет ім. Шевченка, Київський політехнічний інститут, Харківський політехнічний інститут, Сумський державний університет та Львівська політехніка.

Найбільше зростання у рейтингу за останній рік продемонстрував Харківський політехнічний інститут, який піднявся з 701-750 до 651-700 місця.

українські університети у світовому рейтингу

Покращив свої позиції Сумський державний університет: він піднявся з 751-800 місця до 701-750. КНУ ім. Т. Шевченка розмістився на сходинці 541-550, а НТУУ «КПІ» — 701-750. «Львівська політехніка» не змінила своїх позицій і залишилася в сегменті 751-800.

Новачком рейтингу та сьомим вишем від України стала Києво-Могилянська Академія. НаУКМА вперше потрапила до головного рейтингу QS у його непублічній частині (після 1001-го місця) разом з ще близько 70 університетами світу.

українські університети у світовому рейтингу

Найкращі університети світу

Кращими вишами планети, згідно з рейтингом, як і раніше, є Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський університет та Гарвардський університет.

Читайте також про те, що Українські креативники Banda отримали🎓 Яке місце посіли українські університети у світовому рейтингу найкращих вишів 1🦁 Українські креативники Banda отримали срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах срібло Young Lions 2019 на фестивалі в Каннах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: