Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 Курс Bitcoin досяг максимуму за рік через Facebook

🔺 Kurs Bitcoin dosjag maksymumu za rik čerez Facebook

Аналітики розповідають, що на зростання Bitcoin вплинуло повідомлення про те, що свою платіжну систему на основі криптовалюти розробляє Facebook.
Analityky rozpovidajuť, ščo na zrostannja Bitcoin vplynulo povidomlennja pro te, ščo svoju platižnu systemu na osnovi kryptovaljuty rozrobljaje Facebook.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У понеділок Bitcoin торгувався на рівні $9182. Про це показують дані біржі Coinmarketcap. Тиждень тому криптовалюта коштувала $7758, майже на 20% менше. Яка вартість. У неділю курс Bitcoin показав максимум за рік, досягнувши позначки $9323, але потім трохи знизився. У порівнянні з червнем минулого року криптовалюта подорожчала на 39%. Криптовалюта дорожчала в 2017 році, досягнувши рекордного рівня в $20 тисяч у грудні. Щоправда, після цього вартість Bitcoin різко впала нижче $4000. З грудня 2018 року курс Bitcoin знову зростає. Особливо різко він додав у вартості і капіталізації у квітні та травні: тоді вартість перевищила спочатку $7000, а через два дні – $8000. Які причини можуть бути. Аналітики розходяться в оцінках причин зростання. Bloomberg зазначає, що на зростання вплинуло повідомлення про те, що свою платіжну систему на основі криптовалюти розробляє Facebook. Reuters пише, що найбільший вплив здійснює торгова війна між США та Китаєм. The Wall Street Journal погоджується та додає, що китайські інвестори вкладаються в криптовалюта також через слабкість юаня. Читайте також про те, що таке TON від Telegram та подробиці про криптовалюту від Facebook.

У понеділок Bitcoin торгувався на рівні $9182.

Про це показують дані біржі Coinmarketcap. Тиждень тому криптовалюта коштувала $7758, майже на 20% менше.

Яка вартість

У неділю курс Bitcoin показав максимум за рік, досягнувши позначки $9323, але потім трохи знизився. У порівнянні з червнем минулого року криптовалюта подорожчала на 39%.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---крипто валюта---#---криптовалюта' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-592:12'>криптовалюта</span>

Криптовалюта дорожчала в 2017 році, досягнувши рекордного рівня в $20 тисяч у грудні. Щоправда, після цього вартість Bitcoin різко впала нижче $4000.

З грудня 2018 року курс Bitcoin знову зростає. Особливо різко він додав у вартості і капіталізації у квітні та травні: тоді вартість перевищила спочатку $7000, а через два дні – $8000.

Bitcoin

Які причини можуть бути

Аналітики розходяться в оцінках причин зростання.

Bloomberg зазначає, що на зростання вплинуло повідомлення про те, що свою платіжну систему на основі криптовалюти розробляє Facebook.

Reuters пише, що найбільший вплив здійснює торгова війна між США та Китаєм.

The Wall Street Journal погоджується та додає, що китайські інвестори вкладаються в криптовалюта також через слабкість юаня.

Читайте також про те, що таке TON від Telegram та подробиці про криптовалюту від Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: