fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎲 Українці створили бізнес-гру «Бізне$ходи» з соціального підприємництва для школярів

🎲 Ukraїnci stvoryly biznes-gru «Bizne$hody» z sociaľnogo pidpryjemnyctva dlja školjariv
Творці впевнені, що гра буде цікавою не тільки для дітей, але й для дорослих. «Бізне$ходи» можна використовувати як практичне завдання на уроках чи парах, або ж просто для розваг замість вже звичної «Монополії».
Tvorci vpevneni, ščo gra bude cikavoju ne tiľky dlja ditej, ale j dlja doroslyh. «Bizne$hody» možna vykorystovuvaty jak praktyčne zavdannja na urokah čy parah, abo ž prosto dlja rozvag zamisť vže zvyčnoї «Monopoliї».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Шестеро стипендіатів Центру вивчення демократії створили Бізне$ходи – настільну гру з соціального підприємництва для школярів та студентів початкових курсів. Навіщо потрібна гра. За даними дослідження, молодь мінімально зацікавлена у створенні власної справи та недостатньо розуміє, що таке соціально відповідальний та екологічний бізнес. Тож члени команди вирішили змінити ситуацію через гру. Показати молоді, що розвивати бізнес потрібно, а зробити його соціально відповідальним та екологічним можливо. Особливості. Гра цінна тим, що ознайомлює учасників із ключовими економічними поняттями, логікою ведення бізнесу, конкуренцією, грошово-кредитними та трудовими відносинами. Логіка гри побудована таким чином, що кожному гравцю важливо бути екологічно та соціально дружнім, що формує зовсім інші цінності та бізнесові установки у нового покоління. Над розробкою та втіленням ідеї шестеро членів команди працювали півроку. Як грати. Гра розрахована на 1-2 години та максимум 5 гравців. Школярі можуть грати самостійно або з ментором, який зможе пояснити логіку економічних процесів та терміни. Автори вже провели декілька ігор із дітьми в Харкові та Києві. Творці впевнені, що гра буде цікавою не тільки для дітей, але й для дорослих. Бізне$ходи можна використовувати як практичне завдання на уроках чи парах, або ж просто для розваг замість вже звичної Монополії. Наразі всі необхідні матеріали для проведення гри Бізне$ходи можна безкоштовно завантажити за посиланням. Читайте також про те, що розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.
Реклама 👇 Замовити

Шестеро стипендіатів Центру вивчення демократії створили «Бізне$ходи» – настільну гру з соціального підприємництва для школярів та студентів початкових курсів.
Бізне$ходи

Навіщо потрібна гра

За даними дослідження, молодь мінімально зацікавлена у створенні власної справи та недостатньо розуміє, що таке соціально відповідальний та екологічний бізнес.

Тож члени команди вирішили змінити ситуацію через гру. Показати молоді, що розвивати бізнес потрібно, а зробити його соціально відповідальним та екологічним можливо.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Бізне$ходи

Особливості

Гра цінна тим, що ознайомлює учасників із ключовими економічними поняттями, логікою ведення бізнесу, конкуренцією, грошово-кредитними та трудовими відносинами. Логіка гри побудована таким чином, що кожному гравцю важливо бути екологічно та соціально «дружнім», що формує зовсім інші цінності та бізнесові установки у нового покоління.

Над розробкою та втіленням ідеї шестеро членів команди працювали півроку.

Бізне$ходи

Як грати

Гра розрахована на 1-2 години та максимум 5 гравців. Школярі можуть грати самостійно або з ментором, який зможе пояснити логіку економічних процесів та терміни. Автори вже провели декілька ігор із дітьми в Харкові та Києві.

Творці впевнені, що гра буде цікавою не тільки для дітей, але й для дорослих. «Бізне$ходи» можна використовувати як практичне завдання на уроках чи парах, або ж просто для розваг замість вже звичної «Монополії».

Бізне$ходи
Наразі всі необхідні матеріали для проведення гри «Бізне$ходи» можна безкоштовно завантажити за посиланням.

Читайте також про те, що розробили🎲 Українці створили бізнес-гру «Бізне$ходи» з соціального підприємництва для школярів 1🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: