fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Facebook створив віртуальну платформу Habitat для навчання роботів

🤖 Facebook stvoryv virtuaľnu platformu Habitat dlja navčannja robotiv
Нова платформа Habitat допоможе зробити процес навчання роботів набагато швидшим. Також платформа для віртуального світу сумісна з кількома наборами 3D-даних.
Nova platforma Habitat dopomože zrobyty proces navčannja robotiv nabagato švydšym. Takož platforma dlja virtuaľnogo svitu sumisna z kiľkoma naboramy 3D-danyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Науковці з Facebook розробили платформу Habitat, яка дозволить роботам зі штучним інтелектом швидше знайомитись з фізичним світом. Це стає можливе завдяки перебуванню у реалістичному середовищі віртуальних будинків. Про це повідомляє Digital Trends. Наразі навчання роботів для виконання задач у реальному світі займає багато часу. Нова платформа допоможе зробити цей процес швидшим. Інші механізми моделювання працюють зі швидкістю від 50 до 100 кадрів за секунду. Habitat оптимізований для роботи зі швидкістю 10 тисяч кадрів за секунду. 🤖 Що наявне у платформі. Платформа для віртуального світу сумісна з кількома наборами 3D-даних, зокрема MatterPort3D, Gibson та SUNCG. Щоб зробити їх ще більш реалістичними, Facebook створив базу даних для платформи під назвою Replica. Вона містить колекцію фотореалістичних кімнат, які були створені шляхом фотографії та глибинного мапування реальних будинків. Тривимірні модулі різних кімнат можуть бути об’єднані між собою у будь-якому порядку. 🤖 Які існують недоліки. Світи у Habitat лише візуальні, тому роботи не зможуть взаємодіяти з об’єктами. Вони можуть лише навчитись пересуватись будинком, але не зможуть, наприклад, взяти ложку. Відсутність можливості взаємодії з навколишнім світом є явним обмеженням для платформи. Але найближчим часом ця функція повинна бути додана. Читайте також про те, що стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив $25 млн інвестицій.
Реклама 👇 Замовити

Науковці з Facebook розробили платформу Habitat, яка дозволить роботам зі штучним інтелектом швидше «знайомитись» з фізичним світом. Це стає можливе завдяки перебуванню у реалістичному середовищі віртуальних будинків.

Про це повідомляє Digital Trends.

Наразі навчання роботів для виконання задач у реальному світі займає багато часу. Нова платформа допоможе зробити цей процес швидшим.

Facebook

Інші механізми моделювання працюють зі швидкістю від 50 до 100 кадрів за секунду. Habitat оптимізований для роботи зі швидкістю 10 тисяч кадрів за секунду.

🤖 Що наявне у платформі

Платформа для віртуального світу сумісна з кількома наборами 3D-даних, зокрема MatterPort3D, Gibson та SUNCG. Щоб зробити їх ще більш реалістичними, Facebook створив базу даних для платформи під назвою Replica.

Habitat

Вона містить колекцію фотореалістичних кімнат, які були створені шляхом фотографії та глибинного мапування реальних будинків. Тривимірні модулі різних кімнат можуть бути об’єднані між собою у будь-якому порядку.

🤖 Які існують недоліки

Світи у Habitat лише візуальні, тому роботи не зможуть взаємодіяти з об’єктами. Вони можуть лише навчитись пересуватись будинком, але не зможуть, наприклад, взяти ложку.

Facebook

Відсутність можливості взаємодії з навколишнім світом є явним обмеженням для платформи. Але найближчим часом ця функція повинна бути додана.

Читайте також про те, що стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив🤖 Facebook створив віртуальну платформу Habitat для навчання роботів 1😱 Стартап RapidAPI з офісом в Україні залучив $25 млн інвестицій $25 млн інвестицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: