fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏥 Викликати лікаря можна через безкоштовний додаток DocRadar

🏥 Vyklykaty likarja možna čerez bezkoštovnyj dodatok DocRadar
Додаток DocRadar дозволяє безкоштовно через сервіс «Екстрений виклик» оперативно знайти найближчих до місця події рятувальників, патрульних поліцейських або лікарів для отримання постраждалим першої домедичної і медичної допомоги.
Dodatok DocRadar dozvoljaje bezkoštovno čerez servis «Ekstrenyj vyklyk» operatyvno znajty najblyžčyh do miscja podiї rjatuvaľnykiv, patruľnyh policejśkyh abo likariv dlja otrymannja postraždalym peršoї domedyčnoї i medyčnoї dopomogy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні створили безкоштовний додаток для виклику лікаря DocRadar. Про це повідомляє ЛІГА.Tech. Завдяки мобільному додатку, пацієнт зможе викликати лікаря за місцем свого знаходження у режимі реального часу. Як викликати. Додаток дозволяє безкоштовно через сервіс Екстрений виклик оперативно знайти найближчих до місця події рятувальників, патрульних поліцейських або лікарів для отримання постраждалим першої домедичної та медичної допомоги. Зараз доступні дві версії DocRadar – для фахівця і для клієнта. За допомогою лише трьох кліків у мобільному телефоні, потерпілий зможе отримати професійну екстрену допомогу. GPS визначить його місцезнаходження. Для фахівців. Лікарі, патрульна поліція та громадські організації, діяльністю яких є екстрена домедичної допомоги, можуть використовувати DocRadar як джерело інформації про випадки, які вимагають негайного реагування. Зараз додаток доступний на ОС Android, його вихід на iOS планується за кілька тижнів. Читайте також про те, що розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.
Реклама 👇 Замовити

В Україні створили безкоштовний додаток для виклику лікаря DocRadar. Про це повідомляє ЛІГА.Tech.

Завдяки мобільному додатку, пацієнт зможе викликати лікаря за місцем свого знаходження у режимі реального часу.

🏥 Викликати лікаря можна через безкоштовний додаток DocRadar 1

Як викликати

Додаток дозволяє безкоштовно через сервіс «Екстрений виклик» оперативно знайти найближчих до місця події рятувальників, патрульних поліцейських або лікарів для отримання постраждалим першої домедичної та медичної допомоги.

Зараз доступні дві версії DocRadar – для фахівця і для клієнта.

За допомогою лише трьох кліків у мобільному телефоні, потерпілий зможе отримати професійну екстрену допомогу. GPS визначить його місцезнаходження.

🏥 Викликати лікаря можна через безкоштовний додаток DocRadar 2

Для фахівців

Лікарі, патрульна поліція та громадські організації, діяльністю яких є екстрена домедичної допомоги, можуть використовувати DocRadar як джерело інформації про випадки, які вимагають негайного реагування.

Зараз додаток доступний на ОС Android, його вихід на iOS планується за кілька тижнів.

Читайте також про те, що розробили🏥 Викликати лікаря можна через безкоштовний додаток DocRadar 3🎨 Розробили дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України дизайн-код та словник стоп-фраз для державних сайтів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: