fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 Uber представляє нові безпілотні автомобілі та анонсує перші доставки їжі дронами

🚗 Uber predstavljaje novi bezpilotni avtomobili ta anonsuje perši dostavky їži dronamy
Також Uber показав, як компанія працює з представниками урядових структур для створення першої у світі повітряної мережі спільних поїздок на безпечних, безшумних та електричних літальних апаратах Uber Air
Takož Uber pokazav, jak kompanija pracjuje z predstavnykamy urjadovyh struktur dlja stvorennja peršoї u sviti povitrjanoї mereži spiľnyh poїzdok na bezpečnyh, bezšumnyh ta elektryčnyh litaľnyh aparatah Uber Air
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У другий день третьої щорічної конференції Elevate Summit у Вашингтоні Uber показав, як компанія працює з представниками урядових структур для створення першої у світі повітряної мережі спільних поїздок на безпечних, безшумних та електричних літальних апаратах Uber Air. Крім анонсу останніх інновацій Uber Air, на саміті були продемонстровані інші технологічні досягнення Uber та плани на майбутнє. Серед них нові досягнення в області обладнання для електричних велосипедів і скутерів до інновацій у сфері доставки їжі Eats та нових безпілотних автомобілів. Безпілотний автомобіль. Позашляховик Volvo XC90, представлений на сьогоднішньому саміті, є третім автомобілем, розробленим партнерами. Це перший серійний автомобіль, здатний до самокерування. Базовий автомобіль XC90 оснащений основними функціями безпеки, які дозволяють Uber легко встановлювати свою власну систему автоматичного водіння. Це дасть можливість в майбутньому створити в мережі Uber автономний сервіс райдшерінга з безпілотних автомобілів. Доставка їжі дронами. Обєднуючи інноваційну технологію Uber Elevate з мережею і логістичним досвідом Uber Eats, доставка їжі дронами розширить можливості користувачів та скоротить час доставки. Початкова фаза тестування у Сан-Дієго була проведена з McDonalds та буде розширена коштом включення додаткових партнерів-ресторанів Uber Eats пізніше цього року. Читайте також урбаністика за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі.
Реклама 👇 Замовити

У другий день третьої щорічної конференції Elevate Summit у Вашингтоні Uber показав, як компанія працює з представниками урядових структур для створення першої у світі повітряної мережі спільних поїздок на безпечних, безшумних та електричних літальних апаратах Uber Air.

Крім анонсу останніх інновацій Uber Air, на саміті були продемонстровані інші технологічні досягнення Uber та плани на майбутнє. Серед них нові досягнення в області обладнання для електричних велосипедів і скутерів до інновацій у сфері доставки їжі Eats та нових безпілотних автомобілів.

uber

Безпілотний автомобіль

Позашляховик Volvo XC90, представлений на сьогоднішньому саміті, є третім автомобілем, розробленим партнерами. Це перший серійний автомобіль, здатний до самокерування.

Volvo

Базовий автомобіль XC90 оснащений основними функціями безпеки, які дозволяють Uber легко встановлювати свою власну систему автоматичного водіння. Це дасть можливість в майбутньому створити в мережі Uber автономний сервіс райдшерінга з безпілотних автомобілів.

Доставка їжі дронами

Об’єднуючи інноваційну технологію Uber Elevate з мережею і логістичним досвідом Uber Eats, доставка їжі дронами розширить можливості користувачів та скоротить час доставки. Початкова фаза тестування у Сан-Дієго була проведена з McDonald’s та буде розширена коштом включення додаткових партнерів-ресторанів Uber Eats пізніше цього року.

uber eats

Читайте також урбаністика🚗 Uber представляє нові безпілотні автомобілі та анонсує перші доставки їжі дронами 1🚊 Урбаністика за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі.

Теґи: Uber
Джерело: Uber

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: