fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Сонцезахисні окуляри Avalon з переробленого пластику зібрали на Kickstarter у 20 разів більше запланованого

😎 Soncezahysni okuljary Avalon z pereroblenogo plastyku zibraly na Kickstarter u 20 raziv biľše zaplanovanogo
У компанії використовують триацетатні лінзи, виготовлені з целюлози, яка є органічним та дуже міцним матеріалом. Окуляри забезпечують повний захист UV400 від сонячного ультрафіолетового випромінювання.
U kompaniї vykorystovujuť tryacetatni linzy, vygotovleni z celjulozy, jaka je organičnym ta duže micnym materialom. Okuljary zabezpečujuť povnyj zahyst UV400 vid sonjačnogo uľtrafioletovogo vyprominjuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Avalon використовує тільки вторинний матеріал, який дозволяє знизити забруднення та зменшити кількість відходів. На Kickstarter компанія вже зібрала понад $400 тисяч. Це в 20 разів більше, ніж планував Avalon. Сонцезахисні окуляри виготовляються з ультралегкого матеріалу полікарбонату. 😎 Про окуляри. Понад 1000 кілограмів пластика потрапляє в море кожні пять секунд. Як наслідок, 40% територій океану Землі вже зайнято пластиком. У компанії використовують триацетатні лінзи, виготовлені з целюлози, яка є органічним та дуже міцним матеріалом. Окуляри забезпечують повний захист UV400 від сонячного ультрафіолетового випромінювання. Також вони поляризовані, що робить їх ідеальними для активного відпочинку, особливо для запобігання відбиття снігу або води. https://www.youtube.com/watch?v=hyy5MnS9Mj4 Avalon розробив колекцію з чотирьох окулярів унісекс: Арізона, Денвер, Кендалл і Тампа. 😎 Все екологічне . Упаковки та тканини для чищення окулярів зроблені також з переробленої пластмаси. Відновлений поліестер дає друге життя матеріалу, який не розкладається та в іншому випадку виявиться в океані. Його виробництво вимагає на 59% менше енергії та створює на 75% менше викидів CO2, ніж первинний поліестер. Читайте також про те, що у Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.
Реклама 👇 Замовити

Avalon використовує тільки вторинний матеріал, який дозволяє знизити забруднення та зменшити кількість відходів.

На Kickstarter компанія вже зібрала понад $400 тисяч. Це в 20 разів більше, ніж планував Avalon.

Сонцезахисні окуляри виготовляються з ультралегкого матеріалу полікарбонату.

Avalon

😎 Про окуляри

Понад 1000 кілограмів пластика потрапляє в море кожні п’ять секунд. Як наслідок, 40% територій океану Землі вже зайнято пластиком.

У компанії використовують триацетатні лінзи, виготовлені з целюлози, яка є органічним та дуже міцним матеріалом. Окуляри забезпечують повний захист UV400 від сонячного ультрафіолетового випромінювання. Також вони поляризовані, що робить їх ідеальними для активного відпочинку, особливо для запобігання відбиття снігу або води.

Avalon розробив колекцію з чотирьох окулярів унісекс: Арізона, Денвер, Кендалл і Тампа.

Avalon

😎 Все екологічне 

Упаковки та тканини для чищення окулярів зроблені також з переробленої пластмаси.

Avalon

Відновлений поліестер дає друге життя матеріалу, який не розкладається та в іншому випадку виявиться в океані.

Його виробництво вимагає на 59% менше енергії та створює на 75% менше викидів CO2, ніж первинний поліестер.

Читайте також про те, що у Києві запустили😎 Сонцезахисні окуляри Avalon з переробленого пластику зібрали на Kickstarter у 20 разів більше запланованого 1🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: