fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Facebook платитиме користувачам за їхні дані

💸 Facebook platytyme korystuvačam za їhni dani
Після завантаження додаток буде передавати дані з Facebook про те, які інші програми встановлені у користувачів та які функції вони використовують.
Pislja zavantažennja dodatok bude peredavaty dani z Facebook pro te, jaki inši programy vstanovleni u korystuvačiv ta jaki funkciї vony vykorystovujuť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Facebook оголосила про набір учасників для завантаження нової програми Study from Facebook. Яку інформацію збиратиме . додатки, які ви встановили на смартфон; скільки часу ви використовуєте на кожну програму; інформацію про країну, в якій ви живете, пристрій та тип мережі; функції додатків, які ви використовуєте. Facebook обіцяє розмістити рекламу, щоб запросити взяти участь в дослідженні. Натиснувши на неї, користувач отримає запрошення на завантаження програми в Google Play Store. У дослідженні можуть брати участь тільки повнолітні. Від нього можна відмовитися у будь-який момент. Конфіденційність. Додаток не збиратиме ID користувачів, паролі або контент, який міститься на пристрої. Інформація не продається третім особам, не використовується для показу нативної реклами та не додається до облікового запису користувача у соцмережі, якщо він там зареєстрований. У компанії не розповіли точну суму оплати за використання програми. Читайте також про те, що Telegram випускає токени у публічний продаж.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Facebook оголосила про набір учасників для завантаження нової програми Study from Facebook.

Facebook

Яку інформацію збиратиме 

  • додатки, які ви встановили на смартфон;
  • скільки часу ви використовуєте на кожну програму;
  • інформацію про країну, в якій ви живете, пристрій та тип мережі;
  • функції додатків, які ви використовуєте.

Facebook обіцяє розмістити рекламу, щоб запросити взяти участь в дослідженні. Натиснувши на неї, користувач отримає запрошення на завантаження програми в Google Play Store.

Facebook

У дослідженні можуть брати участь тільки повнолітні. Від нього можна відмовитися у будь-який момент.

Конфіденційність

Додаток не збиратиме ID користувачів, паролі або контент, який міститься на пристрої. Інформація не продається третім особам, не використовується для показу нативної реклами та не додається до облікового запису користувача у соцмережі, якщо він там зареєстрований.

У компанії не розповіли точну суму оплати за використання програми.

Читайте також про те, що Telegram випускає💸 Facebook платитиме користувачам за їхні дані 1💰 Telegram випускає токени у публічний продаж токени у публічний продаж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: