fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔺 Amazon став найдорожчим брендом у світі

🔺 Amazon stav najdorožčym brendom u sviti
Amazon обігнав багаторічного лідера рейтингу – компанію Google, яка 12 років була лідером, а цьогоріч опустилася на третє місце. Компанія Apple посіла другу сходинку.
Amazon obignav bagatoričnogo lidera rejtyngu – kompaniju Google, jaka 12 rokiv bula liderom, a ćogorič opustylasja na tretje misce. Kompanija Apple posila drugu shodynku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Amazon очолив топ-100 найдорожчих брендів у світі. Його вартість за рік виросла на 52% та досягла $315,5 млрд. Дані опубліковані у щорічному ренкінгу BrandZs 2019 Top 100 Most Valuable Global Brands. Компанія Apple посіла другу сходинку. Її вартість за рік виросла на 3% та склала $309,5 млрд. Google з першої позиції опустився на третю. Його вартість зросла на 2% до $309 млрд. 🔺 Хто ще у рейтингу. Facebook зберіг шосте місце. Alibaba вперше обігнав Tencent та став найціннішим китайським брендом, піднявшись на дві позиції до сьомої сходинки. Tencent опустився на три позиції та потрапив на восьме місце, втративши 27% вартості у річному обчисленні ($130,9 млрд). Серед популярних платформ соціальних мереж найвище розмістився Instagram, який наразі має понад 1 млрд користувачів у всьому світі. Цей бренд зайняв 44 місце ($28,2 млрд) та показав найбільший темп зростання вартості бренду в цьому році. Інші лідери ринку, такі як Netflix (+ 65%, №34, $34,3 млрд), Amazon (+ 52%, $315,5 млрд) та Uber (+ 51%, №53, $24,2 млрд) показують настрої у світі, в якому споживачі цінують досвід бренду. Загальна вартість брендів всіх 100 учасників ренкінгу за рік зросла на 7%, до $4,7 трлн. Для підготовки рейтингу фахівці Kantar Millward Brown опитали 3,7 млн споживачів про їхнє ставлення до 166 тисячі брендів, представлених в 51 країні, а також вивчили фінансові показники компаній-власників брендів. Читайте також про те, що Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.
Реклама 👇 Замовити

Amazon очолив топ-100 найдорожчих брендів у світі. Його вартість за рік виросла на 52% та досягла $315,5 млрд.

Дані опубліковані у щорічному ренкінгу BrandZ’s 2019 Top 100 Most Valuable Global Brands.

Компанія Apple посіла другу сходинку. Її вартість за рік виросла на 3% та склала $309,5 млрд. Google з першої позиції опустився на третю. Його вартість зросла на 2% до $309 млрд.

Amazon

🔺 Хто ще у рейтингу

Facebook зберіг шосте місце. Alibaba вперше обігнав Tencent та став найціннішим китайським брендом, піднявшись на дві позиції до сьомої сходинки. Tencent опустився на три позиції та потрапив на восьме місце, втративши 27% вартості у річному обчисленні ($130,9 млрд).

Серед популярних платформ соціальних мереж найвище розмістився Instagram, який наразі має понад 1 млрд користувачів у всьому світі. Цей бренд зайняв 44 місце ($28,2 млрд) та показав найбільший темп зростання вартості бренду в цьому році.

Інші лідери ринку, такі як Netflix (+ 65%, №34, $34,3 млрд), Amazon (+ 52%, $315,5 млрд) та Uber (+ 51%, №53, $24,2 млрд) показують настрої у світі, в якому споживачі цінують досвід бренду.

Amazon

Загальна вартість брендів всіх 100 учасників ренкінгу за рік зросла на 7%, до $4,7 трлн.

Для підготовки рейтингу фахівці Kantar Millward Brown опитали 3,7 млн споживачів про їхнє ставлення до 166 тисячі брендів, представлених в 51 країні, а також вивчили фінансові показники компаній-власників брендів.

Читайте також про те, що Google пропонує🔺 Amazon став найдорожчим брендом у світі 1🌍 Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.

Теґи: Amazon, Apple, Google

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: