fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Мобільний додаток Touristl: екскурсії Україною у режимі доповненої реальності

🇺🇦 Mobiľnyj dodatok Touristl: ekskursiї Ukraїnoju u režymi dopovnenoї reaľnosti
Окрім України, Touristl планують поширити на такі країни: Великобританія, Німеччина, Ізраїль та США. Для різних міст та країн розробляються окремі гіди.
Okrim Ukraїny, Touristl planujuť pošyryty na taki kraїny: Velykobrytanija, Nimeččyna, Izraїľ ta SŠA. Dlja riznyh mist ta kraїn rozrobljajuťsja okremi gidy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві презентували мобільний додаток Touristl, який проводить інтерактивні екскурсії Києвом. Персональним віртуальним гідом, який проводитиме екскурсії в режимі доповненої реальності, буде письменник Микола Гоголь. За словами організаторів, це допоможе перетворити пішу прогулянку у пізнавальну пригоду з підказками за маршрутом та інформацією про визначні памятки. Наразі Touristl функціонує у шести містах України. Окрім столиці, пройтись цікавими місцями у компанії Миколи Гоголя пропонують у Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та Харкові. Як працює квест. обираєте місця, які хочете відвідати; гід прокладає оптимальний маршрут; під час екскурсії гід розповідає про визначні памятки, а користувач отримує завдання; за їх виконання нараховуються бонуси або знижки у закладах-партнерах. Touristl – це міжнародний проект, який прагне змінити уявлення про туризм та зміцнити позиції України на міжнародному ринку інформаційних технологій. Окрім України, додаток планують поширити на такі країни: Великобританія, Німеччина, Ізраїль та США. Для різних міст та країн розробляються окремі гіди. Наприклад, у США одним з гідів буде Статуя Свободи. Мета проекту. Оптимізувати та поліпшити туристичний бізнес; Показати світові що Україна - технологічна країна; Стати культурною і туристичною визначною памяткою, як Україна, так і інших країн. Читайте також про 25 ідей як з користю відпочити у Києві влітку.
Реклама 👇 Замовити

У Києві презентували мобільний додаток Touristl, який проводить інтерактивні екскурсії Києвом. Персональним віртуальним гідом, який проводитиме екскурсії в режимі доповненої реальності, буде письменник Микола Гоголь.

За словами організаторів, це допоможе перетворити пішу прогулянку у пізнавальну пригоду з підказками за маршрутом та інформацією про визначні пам’ятки.

🇺🇦 Мобільний додаток Touristl: екскурсії Україною у режимі доповненої реальності 1

Наразі Touristl функціонує у шести містах України. Окрім столиці, пройтись цікавими місцями у компанії Миколи Гоголя пропонують у Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та Харкові.

🇺🇦 Мобільний додаток Touristl: екскурсії Україною у режимі доповненої реальності 2

Як працює квест

  • обираєте місця, які хочете відвідати;
  • гід прокладає оптимальний маршрут;
  • під час екскурсії гід розповідає про визначні пам’ятки, а користувач отримує завдання;
  • за їх виконання нараховуються бонуси або знижки у закладах-партнерах.

Touristl – це міжнародний проект, який прагне змінити уявлення про туризм та зміцнити позиції України на міжнародному ринку інформаційних технологій.

Окрім України, додаток планують поширити на такі країни: Великобританія, Німеччина, Ізраїль та США. Для різних міст та країн розробляються окремі гіди. Наприклад, у США одним з гідів буде Статуя Свободи.

🇺🇦 Мобільний додаток Touristl: екскурсії Україною у режимі доповненої реальності 3

Мета проекту

  • Оптимізувати та поліпшити туристичний бізнес;
  • Показати світові що Україна – технологічна країна;
  • Стати культурною і туристичною визначною пам’яткою, як Україна, так і інших країн.

Читайте також про 25 ідей як з користю відпочити🇺🇦 Мобільний додаток Touristl: екскурсії Україною у режимі доповненої реальності 4🏝️ 5Х5: літній відпочинок у Києві – 5 напрямків по 5 пропозицій у Києві влітку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: