fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Штучний інтелект: країни G20 узгодили основні принципи поводження з ним

🤖 Štučnyj intelekt: kraїny G20 uzgodyly osnovni pryncypy povodžennja z nym

Штучний інтелект має бути стійким та надійним. Автори заяви підкреслили, що важливо, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина.
Štučnyj intelekt maje buty stijkym ta nadijnym. Avtory zajavy pidkreslyly, ščo važlyvo, ščob u centri vykorystannja štučnogo intelektu stojala ljudyna.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники та користувачі повинні поважати права людини та демократичні цінності, а самі системи мають бути надійними. Про це йдеться у спільній заяві міністрів країн G20 за підсумками зустрічі у японському місті Цукуба, передає DW. 🤖 Які основні принципи. Щоб підвищити довіру до технологій штучного інтелекту та повної реалізації їхнього потенціалу необхідно, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина, – йдеться у заяві. Також підкреслюється, що штучний інтелект має бути стійким, захищеним та надійним протягом усього періоду їхнього використання та не має створювати ніяких ризиків. 🤖 Що ще відомо. Раніше такі самі принципи поводження зі штучним інтелектом ухвалила Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), яка обєднує 36 економічно розвинених країн світу, спільно щез 6 державами – Аргентиною, Бразилією, Коста-Рікою, Колумбією, Перу і Румунією. В організації акцентували увагу на необхідності прозоро вести розробки в сфері штучного інтелекту та позначати такі системи відповідним маркуванням. Читайте також про те, що Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.
Реклама 👇 Замовити

Розробники та користувачі повинні поважати права людини та демократичні цінності, а самі системи мають бути надійними.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів країн G20 за підсумками зустрічі у японському місті Цукуба, передає DW.

штучний інтелект

🤖 Які основні принципи

«Щоб підвищити довіру до технологій штучного інтелекту та повної реалізації їхнього потенціалу необхідно, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина», – йдеться у заяві.

Також підкреслюється, що штучний інтелект має бути «стійким, захищеним та надійним» протягом усього періоду їхнього використання та не має створювати «ніяких ризиків».

штучний інтелект

🤖 Що ще відомо

Раніше такі самі принципи поводження зі штучним інтелектом ухвалила Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), яка об’єднує 36 економічно розвинених країн світу, спільно щез 6 державами – Аргентиною, Бразилією, Коста-Рікою, Колумбією, Перу і Румунією.

В організації акцентували увагу на необхідності прозоро вести розробки в сфері штучного інтелекту та позначати такі системи відповідним маркуванням.

Читайте також про те, що Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: