fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Штучний інтелект: країни G20 узгодили основні принципи поводження з ним

🤖 Štučnyj intelekt: kraїny G20 uzgodyly osnovni pryncypy povodžennja z nym
Штучний інтелект має бути стійким та надійним. Автори заяви підкреслили, що важливо, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина.
Štučnyj intelekt maje buty stijkym ta nadijnym. Avtory zajavy pidkreslyly, ščo važlyvo, ščob u centri vykorystannja štučnogo intelektu stojala ljudyna.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники та користувачі повинні поважати права людини та демократичні цінності, а самі системи мають бути надійними. Про це йдеться у спільній заяві міністрів країн G20 за підсумками зустрічі у японському місті Цукуба, передає DW. 🤖 Які основні принципи. Щоб підвищити довіру до технологій штучного інтелекту та повної реалізації їхнього потенціалу необхідно, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина, – йдеться у заяві. Також підкреслюється, що штучний інтелект має бути стійким, захищеним та надійним протягом усього періоду їхнього використання та не має створювати ніяких ризиків. 🤖 Що ще відомо. Раніше такі самі принципи поводження зі штучним інтелектом ухвалила Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), яка обєднує 36 економічно розвинених країн світу, спільно щез 6 державами – Аргентиною, Бразилією, Коста-Рікою, Колумбією, Перу і Румунією. В організації акцентували увагу на необхідності прозоро вести розробки в сфері штучного інтелекту та позначати такі системи відповідним маркуванням. Читайте також про те, що Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.
Реклама 👇 Замовити

Розробники та користувачі повинні поважати права людини та демократичні цінності, а самі системи мають бути надійними.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів країн G20 за підсумками зустрічі у японському місті Цукуба, передає DW.

штучний інтелект

🤖 Які основні принципи

«Щоб підвищити довіру до технологій штучного інтелекту та повної реалізації їхнього потенціалу необхідно, щоб у центрі використання штучного інтелекту стояла людина», – йдеться у заяві.

Також підкреслюється, що штучний інтелект має бути «стійким, захищеним та надійним» протягом усього періоду їхнього використання та не має створювати «ніяких ризиків».

штучний інтелект

🤖 Що ще відомо

Раніше такі самі принципи поводження зі штучним інтелектом ухвалила Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), яка об’єднує 36 економічно розвинених країн світу, спільно щез 6 державами – Аргентиною, Бразилією, Коста-Рікою, Колумбією, Перу і Румунією.

В організації акцентували увагу на необхідності прозоро вести розробки в сфері штучного інтелекту та позначати такі системи відповідним маркуванням.

Читайте також про те, що Google пропонує🤖 Штучний інтелект: країни G20 узгодили основні принципи поводження з ним 1🌍 Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників студентам усього світу приєднатися до клубу розробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: