Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників

🌍 Google proponuje studentam uśogo svitu pryjednatysja do klubu rozrobnykiv

Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Студенти зможуть навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів.
Developer Student Clubs ‒ ce programa spiľnoty rozrobnykiv Google. Studenty zmožuť navčatysja razom i vykorystovuvaty tehnologiї dlja vyrišennja reaľnyh problem miscevogo biznesu ta startapiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цієї весни, Developer Student Clubs (DSC) розпочали пошук найкращих студентів-лідерів по всьому світу, зокрема і в Європі. 🌍 Про програму. Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Завдяки особистим зустрічам, студенти університету мають можливість навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів. Два роки тому програма DSC почала працювати в Індії, щоб подолати розрив між теорією та практикою у студентів, зосередившись на майстер-класах та розробці проектів. Цей формат позитивно вплинув на студентів Індії, Індонезії та Африки на південь від Сахари. 🌍 Результати. більш ніж 90 тисяч студентів навчалися за технологіями Google; понад 500 рішень, створених для більш ніж 200 місцевих стартапів; більш як 170 клубів взяли участь у першому Solution Challenge. 🌍 Які переваги для студентів називає Google. можливість створювати, розвивати та керувати спільнотою розробників; допомагати студентам розвиватися як розробникам; створювати прототипи та рішення для місцевих проблем; брати участь у глобальному конкурсі розробників; отримати доступ до технологій та платформ безкоштовно; запрошення на події та конференції компанії; стати партнером Google Developers Подати заявку, щоб стати лідером Developer Student Club, можна за посиланням до 15 червня. Читайте також, що представив Microsoft на виставці ігор.

Цієї весни, Developer Student Clubs (DSC) розпочали пошук найкращих студентів-лідерів по всьому світу, зокрема і в Європі.

🌍 Про програму

Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Завдяки особистим зустрічам, студенти університету мають можливість навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів.

Google

Два роки тому програма DSC почала працювати в Індії, щоб подолати розрив між теорією та практикою у студентів, зосередившись на майстер-класах та розробці проектів. Цей формат позитивно вплинув на студентів Індії, Індонезії та Африки на південь від Сахари.

🌍 Результати

  • більш ніж 90 тисяч студентів навчалися за технологіями Google;
  • понад 500 рішень, створених для більш ніж 200 місцевих стартапів;
  • більш як 170 клубів взяли участь у першому Solution Challenge.

Google

🌍 Які переваги для студентів називає Google

  • можливість створювати, розвивати та керувати спільнотою розробників;
  • допомагати студентам розвиватися як розробникам;
  • створювати прототипи та рішення для місцевих проблем;
  • брати участь у глобальному конкурсі розробників;
  • отримати доступ до технологій та платформ безкоштовно;
  • запрошення на події та конференції компанії;
  • стати партнером Google Developers

Подати заявку, щоб стати лідером Developer Student Club, можна за посиланням до 15 червня.

Читайте також, що представив Microsoft на виставці ігор.

Джерело: Google Україна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: