fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників

🌍 Google proponuje studentam uśogo svitu pryjednatysja do klubu rozrobnykiv
Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Студенти зможуть навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів.
Developer Student Clubs ‒ ce programa spiľnoty rozrobnykiv Google. Studenty zmožuť navčatysja razom i vykorystovuvaty tehnologiї dlja vyrišennja reaľnyh problem miscevogo biznesu ta startapiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цієї весни, Developer Student Clubs (DSC) розпочали пошук найкращих студентів-лідерів по всьому світу, зокрема і в Європі. 🌍 Про програму. Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Завдяки особистим зустрічам, студенти університету мають можливість навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів. Два роки тому програма DSC почала працювати в Індії, щоб подолати розрив між теорією та практикою у студентів, зосередившись на майстер-класах та розробці проектів. Цей формат позитивно вплинув на студентів Індії, Індонезії та Африки на південь від Сахари. 🌍 Результати. більш ніж 90 тисяч студентів навчалися за технологіями Google; понад 500 рішень, створених для більш ніж 200 місцевих стартапів; більш як 170 клубів взяли участь у першому Solution Challenge. 🌍 Які переваги для студентів називає Google. можливість створювати, розвивати та керувати спільнотою розробників; допомагати студентам розвиватися як розробникам; створювати прототипи та рішення для місцевих проблем; брати участь у глобальному конкурсі розробників; отримати доступ до технологій та платформ безкоштовно; запрошення на події та конференції компанії; стати партнером Google Developers Подати заявку, щоб стати лідером Developer Student Club, можна за посиланням до 15 червня. Читайте також, що представив Microsoft на виставці ігор.
Реклама 👇 Замовити

Цієї весни, Developer Student Clubs (DSC) розпочали пошук найкращих студентів-лідерів по всьому світу, зокрема і в Європі.

🌍 Про програму

Developer Student Clubs ‒ це програма спільноти розробників Google. Завдяки особистим зустрічам, студенти університету мають можливість навчатися разом і використовувати технології для вирішення реальних проблем місцевого бізнесу та стартапів.

Google

Два роки тому програма DSC почала працювати в Індії, щоб подолати розрив між теорією та практикою у студентів, зосередившись на майстер-класах та розробці проектів. Цей формат позитивно вплинув на студентів Індії, Індонезії та Африки на південь від Сахари.

🌍 Результати

  • більш ніж 90 тисяч студентів навчалися за технологіями Google;
  • понад 500 рішень, створених для більш ніж 200 місцевих стартапів;
  • більш як 170 клубів взяли участь у першому Solution Challenge.

Google

🌍 Які переваги для студентів називає Google

  • можливість створювати, розвивати та керувати спільнотою розробників;
  • допомагати студентам розвиватися як розробникам;
  • створювати прототипи та рішення для місцевих проблем;
  • брати участь у глобальному конкурсі розробників;
  • отримати доступ до технологій та платформ безкоштовно;
  • запрошення на події та конференції компанії;
  • стати партнером Google Developers

Подати заявку, щоб стати лідером Developer Student Club, можна за посиланням до 15 червня.

Читайте також, що представив🌍 Google пропонує студентам усього світу приєднатися до клубу розробників 1🎮 Microsoft на E3 2019: новий Xbox, Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом та гра від творця «Гри престолів» Microsoft на виставці ігор.

Теґи: Google, освіта
Джерело: Google Україна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: