fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

#яДонор: в Україні запустили флешмоб до Всесвітнього дня донора

#jaDonor: v Ukraїni zapustyly flešmob do Vsesvitńogo dnja donora
Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликала здавати кров та впродовж тижня публікувати в соцмережах свої фотографії з хештегом #яДонор або #яДонорка.
Vykonuvačka obov’jazkiv ministra ohorony zdorov’ja Uljana Suprun zaklykala zdavaty krov ta vprodovž tyžnja publikuvaty v socmerežah svoї fotografiї z heštegom #jaDonor abo #jaDonorka.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запустила флешмоб до Всесвітнього дня донора. Вона запропонувала тим, хто вирішить здати кров, поділитися своїми фото з хештегами #яДонор або #яДонорка. Це допоможе зробити донорство більш популярним в Україні. В Україні близько 70% донорів здають кров лише один раз. Цього недостатньо, щоби забезпечити потребу та допомогти всім, кому потрібна кров. Кожна здача крові дуже важлива, а будь-яка група крові потрібна щодня, – розповідає Супрун. За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість донацій крові на рік повинна становити щонайменше 1,3 мільйона. В Україні у 2017 році їх було 571 тисяча. Сьогодні кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства і долучитися до порятунку життів. Здавайте кров та впродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії з хештегом #яДонор або #яДонорка, – запропонувала очільниця МОЗ. Перш ніж шукати місце здачі крові, необхідно ознайомитися з протипоказаннями. За даними ВООЗ, донорської крові від 1% населення країни достатньо, щоб задовольнити найбільш базові потреби пацієнтів. Нагадаємо, що Всесвітній день донора відзначають 14 червня. Читайте також про те, що у Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.
Реклама 👇 Замовити

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запустила флешмоб до Всесвітнього дня донора. Вона запропонувала тим, хто вирішить здати кров, поділитися своїми фото з хештегами #яДонор або #яДонорка. Це допоможе зробити донорство більш популярним в Україні.

«В Україні близько 70% донорів здають кров лише один раз. Цього недостатньо, щоби забезпечити потребу та допомогти всім, кому потрібна кров. Кожна здача крові дуже важлива, а будь-яка група крові потрібна щодня», – розповідає Супрун.

#яДонор: в Україні запустили флешмоб до Всесвітнього дня донора 1#яДонор” width=”588″ height=”350″>

За рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість донацій крові на рік повинна становити щонайменше 1,3 мільйона. В Україні у 2017 році їх було 571 тисяча.

«Сьогодні кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства і долучитися до порятунку життів. Здавайте кров та впродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії з хештегом #яДонор або #яДонорка», – запропонувала очільниця МОЗ.

#яДонор

Перш ніж шукати місце здачі крові, необхідно ознайомитися з протипоказаннями.

За даними ВООЗ, донорської крові від 1% населення країни достатньо, щоб задовольнити найбільш базові потреби пацієнтів.

Нагадаємо, що Всесвітній день донора відзначають 14 червня.

Читайте також про те, що у Києві запустили#яДонор: в Україні запустили флешмоб до Всесвітнього дня донора 2🌍 У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.

Теґи: здоров'я

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: