fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Українці надають перевагу оплаті через смартфон – дослідження Mastercard

📱 Ukraїnci nadajuť perevagu oplati čerez smartfon – doslidžennja Mastercard
За результатами дослідження Mastercard, популярність смартфонів в Україні та Європі зростає – користувачі все частіше вважають за краще розплачуватися ними, а також активно користуються мобільним онлайн-банкінгом та платіжними додатками.
Za rezuľtatamy doslidžennja Mastercard, populjarnisť smartfoniv v Ukraїni ta Jevropi zrostaje – korystuvači vse častiše vvažajuť za krašče rozplačuvatysja nymy, a takož aktyvno korystujuťsja mobiľnym onlajn-bankingom ta platižnymy dodatkamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  87% українців розглядають мобільний телефон як альтернативу фізичним платіжним карткам для оплати. Про це свідчать результати дослідження Mastercard Digitalization Trust Survey 2019, яке було проведене серед власників банківських рахунків онлайн. 📱 Якими сервісами найчастіше користуються. Згідно з результатами дослідження, загалом до ТОП-5 цілей використання інтернет-сервісів відносяться пошук в інтернеті (91%), доступ до соціальних мереж (89%), електронне листування (84%), стеження за прогнозом погоди (83%) та онлайн-шопінг (79%). З 2016 року помітно зросло користування мобільними пристроями для навігації (73%, +7%), обміну фотографіями та відео (66%, +8%), подорожей та громадського транспорту (55%, +9%) і для спорту (21%, +5%). 📱 Популярні способи оплати. Найбільшу перевагу покупці віддають розрахункам банківською карткою онлайн (72%), оплатам платіжною карткою під час доставки (48%) та за допомогою мобільного гаманця (32%). Одним з ключових пріоритетів під час здійснення цифрових платежів для користувачів є максимальна безпека оплат. Понад половини опитаних зазначили, що користуються платіжними додатками (58%) – це один з найвищих показників серед опитаних країн Європи. Більше платіжними додатками користуються лише в Австрії (67%), а найближчі показники – у Польщі (57%) та Сербії (52%). Щодо шопінгу, українські користувачі у середньому здійснюють 8 онлайн-покупок на місяць. Опитування Digitalization Trust Survey 2019 від Mastercard було проведене серед інтернет-користувачів із банківськими рахунками у 13 країнах Європи, в тому числі в Україні. Читайте також про те, що Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу використання смартфона як платіжного термінала.
Реклама 👇 Замовити

87% українців розглядають мобільний телефон як альтернативу фізичним платіжним карткам для оплати. Про це свідчать результати дослідження Mastercard Digitalization Trust Survey 2019, яке було проведене серед власників банківських рахунків онлайн.

mastercard

📱 Якими сервісами найчастіше користуються

Згідно з результатами дослідження, загалом до ТОП-5 цілей використання інтернет-сервісів відносяться пошук в інтернеті (91%), доступ до соціальних мереж (89%), електронне листування (84%), стеження за прогнозом погоди (83%) та онлайн-шопінг (79%).

З 2016 року помітно зросло користування мобільними пристроями для навігації (73%, +7%), обміну фотографіями та відео (66%, +8%), подорожей та громадського транспорту (55%, +9%) і для спорту (21%, +5%).

mastercard

📱 Популярні способи оплати

Найбільшу перевагу покупці віддають розрахункам банківською карткою онлайн (72%), оплатам платіжною карткою під час доставки (48%) та за допомогою мобільного гаманця (32%). Одним з ключових пріоритетів під час здійснення цифрових платежів для користувачів є максимальна безпека оплат.

mastercard

Понад половини опитаних зазначили, що користуються платіжними додатками (58%) – це один з найвищих показників серед опитаних країн Європи. Більше платіжними додатками користуються лише в Австрії (67%), а найближчі показники – у Польщі (57%) та Сербії (52%).

mastercard

Щодо шопінгу, українські користувачі у середньому здійснюють 8 онлайн-покупок на місяць.

Опитування Digitalization Trust Survey 2019 від Mastercard було проведене серед інтернет-користувачів із банківськими рахунками у 13 країнах Європи, в тому числі в Україні.

Читайте також про те, що Visa та Ощадбанк запустили📱 Українці надають перевагу оплаті через смартфон – дослідження Mastercard 1💳 Смартфон як платіжний термінал: Visa та Ощадбанк запустили в Україні нову послугу в Україні нову послугу використання смартфона як платіжного термінала.

Теґи: MasterCard

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: