fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏞️ У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури

🏞️ U Bilij Cerkvi vidkryly Buľvar sučasnoї skuľptury

Бульвар сучасної скульптури створювали протягом двох тижнів 5 митців з Іспанії, Турції, Люксембургу та України.
Buľvar sučasnoї skuľptury stvorjuvaly protjagom dvoh tyžniv 5 mytciv z Ispaniї, Turciї, Ljuksemburgu ta Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бульвар сучасної скульптури – це фінальний акорд Міжнародного симпозіуму скульптури, який відбувався у місті на Олександрійському бульварі. 🏞️ Хто автор. 5 митців з Іспанії, Туреччини, Люксембургу та України протягом двох тижнів працювали над скульптурами на відкритому просторі, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви, повідомляє Білоцерківська міська рада. Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – Стійкість. Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – Зброя масового навчання. Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему Взаємодія скульптурою Ліричне послання. Михайло Левченко створив скульптуру  – Україна. Витвір  Сергія Баранника має назву Людина, спрямована в майбутнє. 🏞️ Дізнатися історію створення. Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача. Такий проект вже реалізовували в інших містах Європи. Головне завдання – створення публічних просторів у містах та перехід пам’ятників до сучасної скульптури. Читайте також про те, що на Видубичах почали будувати платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express.
05.06.2019,11:38
0
Фото Спартак Добрийранок
Реклама 👇 Замовити

Бульвар сучасної скульптури – це фінальний акорд Міжнародного симпозіуму скульптури, який відбувався у місті на Олександрійському бульварі.

Бульвар сучасної скульптури

🏞️ Хто автор

5 митців з Іспанії, Туреччини, Люксембургу та України протягом двох тижнів працювали над скульптурами на відкритому просторі, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви, повідомляє Білоцерківська міська рада.

Бульвар сучасної скульптури

Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – «Стійкість». Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – «Зброя масового навчання». Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему «Взаємодія» скульптурою «Ліричне послання». Михайло Левченко створив скульптуру  – «Україна». Витвір  Сергія Баранника має назву «Людина, спрямована в майбутнє».

Бульвар сучасної скульптури

🏞️ Дізнатися історію створення

Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача.

Бульвар сучасної скульптури

Такий проект вже реалізовували в інших містах Європи. Головне завдання – створення публічних просторів у містах та перехід пам’ятників до сучасної скульптури.

Читайте також про те, що на Видубичах почали будувати платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: