fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏞️ У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури

🏞️ U Bilij Cerkvi vidkryly Buľvar sučasnoї skuľptury
Бульвар сучасної скульптури створювали протягом двох тижнів 5 митців з Іспанії, Турції, Люксембургу та України.
Buľvar sučasnoї skuľptury stvorjuvaly protjagom dvoh tyžniv 5 mytciv z Ispaniї, Turciї, Ljuksemburgu ta Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бульвар сучасної скульптури – це фінальний акорд Міжнародного симпозіуму скульптури, який відбувався у місті на Олександрійському бульварі. 🏞️ Хто автор. 5 митців з Іспанії, Туреччини, Люксембургу та України протягом двох тижнів працювали над скульптурами на відкритому просторі, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви, повідомляє Білоцерківська міська рада. Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – Стійкість. Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – Зброя масового навчання. Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему Взаємодія скульптурою Ліричне послання. Михайло Левченко створив скульптуру  – Україна. Витвір  Сергія Баранника має назву Людина, спрямована в майбутнє. 🏞️ Дізнатися історію створення. Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача. Такий проект вже реалізовували в інших містах Європи. Головне завдання – створення публічних просторів у містах та перехід пам’ятників до сучасної скульптури. Читайте також про те, що на Видубичах почали будувати платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express.
05.06.2019,11:38
0
Фото Спартак Добрийранок
Реклама 👇 Замовити

Бульвар сучасної скульптури – це фінальний акорд Міжнародного симпозіуму скульптури, який відбувався у місті на Олександрійському бульварі.

Бульвар сучасної скульптури

🏞️ Хто автор

5 митців з Іспанії, Туреччини, Люксембургу та України протягом двох тижнів працювали над скульптурами на відкритому просторі, створюючи сучасні скульптури на очах у містян та гостей Білої Церкви, повідомляє Білоцерківська міська рада.

Бульвар сучасної скульптури

Скульптура Пласідо Родригес Боннін має назву – «Стійкість». Флоренс Хоффманн назвала свій витвір – «Зброя масового навчання». Скульптор Ілкер Ярдімчі вирішив передати  тему «Взаємодія» скульптурою «Ліричне послання». Михайло Левченко створив скульптуру  – «Україна». Витвір  Сергія Баранника має назву «Людина, спрямована в майбутнє».

Бульвар сучасної скульптури

🏞️ Дізнатися історію створення

Крім того, що милуватися самими витворами мистецтва, білоцерківці матимуть можливість  за допомогою QR-коду, який прикріплений біля кожної із скульптур, дізнатися про автора,  ідею, його підходи у створенні скульптур та інформацію, що саме скульптор хотів донести до глядача.

Бульвар сучасної скульптури

Такий проект вже реалізовували в інших містах Європи. Головне завдання – створення публічних просторів у містах та перехід пам’ятників до сучасної скульптури.

Читайте також про те, що на Видубичах почали будувати🏞️ У Білій Церкві відкрили Бульвар сучасної скульптури 1🚅 Kyiv Boryspil Express: на Видубичах почали будувати платформу для зупинки платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: