fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍎 Apple інтегрує набір інструментів CryptoKit в iOS 13

🍎 Apple integruje nabir instrumentiv CryptoKit v iOS 13
Як повідомляє Apple, за допомогою CryptoKit розробники зможуть здійснювати криптографічні операції, включаючи хешування та генерацію ключів.
Jak povidomljaje Apple, za dopomogoju CryptoKit rozrobnyky zmožuť zdijsnjuvaty kryptografični operaciї, vključajučy hešuvannja ta generaciju ključiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація Apple збирається представити набір інструментів для розробників CryptoKit, який буде інтегрований в нову iOS 13. Про це повідомляє The Block. 🍎 Можливості. Згідно з документацією, яку розмістили на сайті Apple, за допомогою CryptoKit можна буде робити: Обчислення та порівняння захищених криптографічними засобами відбитків повідомлень; Використання криптографії на основі публічних ключів для створення та оцінки цифрових підписів і обміну ключами. Крім публічних ключів, що зберігаються у памяті пристрою, користувач зможе взаємодіяти з приватними ключами, які управляються за допомогою системи Secure Enclave, що використовується для роботи з Touch ID; Генерація ключів шифрування і дешифрування та їхнє застосування для аутентифікації повідомлень та шифрування. Детальніше про можливості CryptoKit планують розповісти у середу, 5 червня, на конференції Worldwide Developers Conference. 🍎 Переваги. CryptoKit дозволить розробникам здійснювати базові криптографічні операції, включаючи хешування та генерацію ключів. Це забезпечить можливість автоматизації завдань щодо підвищення безпеки додатків, не звертаючись до низькорівневих інтерфейсів. 🍎 Що пишуть в соцмережах. Фредерік Джейкобс, член групи криптографії та безпеки компанії Apple, сказав, що CryptoKit є передовим та ефективним інтерфейсом, який дозволить користувачам виконувати різні криптографічні операції. Want to know more about performing cryptographic operations in your apps? Come to our session on Wednesday! We have exciting updates to share with you! https://t.co/4GcMDAsM1G — Frederic Jacobs (@FredericJacobs) June 3, 2019 Запуск CryptoKit збігся з інформацією про те, що Apple додала символ Bitcoin у свій набір іконок. Усі чотири символи Bitcoin в додатку будуть сумісні зі шрифтом Apple San Francisco. Новий набір іконок дозволить розробникам інтегрувати біткоїни у свої додатки. Just noticed that Apples new icon set (SF Symbols), includes bitcoin. pic.twitter.com/Og8dWp2C85 — Brandon (@brandnanthny) June 4, 2019 Читайте також більше про iOS 13 та інші новинки, які представила компанія на щорічній конференції WWDC 2019.
Реклама 👇 Замовити

Корпорація Apple збирається представити набір інструментів для розробників CryptoKit, який буде інтегрований в нову iOS 13.

Про це повідомляє The Block.

Apple

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

🍎 Можливості

Згідно з документацією, яку розмістили на сайті Apple, за допомогою CryptoKit можна буде робити:

  • Обчислення та порівняння захищених криптографічними засобами відбитків повідомлень;
  • Використання криптографії на основі публічних ключів для створення та оцінки цифрових підписів і обміну ключами. Крім публічних ключів, що зберігаються у пам’яті пристрою, користувач зможе взаємодіяти з приватними ключами, які управляються за допомогою системи Secure Enclave, що використовується для роботи з Touch ID;
  • Генерація ключів шифрування і дешифрування та їхнє застосування для аутентифікації повідомлень та шифрування.

Детальніше про можливості CryptoKit планують розповісти у середу, 5 червня, на конференції Worldwide Developers Conference.

CryptoKit

🍎 Переваги

CryptoKit дозволить розробникам здійснювати базові криптографічні операції, включаючи хешування та генерацію ключів. Це забезпечить можливість автоматизації завдань щодо підвищення безпеки додатків, не звертаючись до низькорівневих інтерфейсів.

🍎 Що пишуть в соцмережах

Фредерік Джейкобс, член групи криптографії та безпеки компанії Apple, сказав, що CryptoKit є передовим та ефективним інтерфейсом, який дозволить користувачам виконувати різні криптографічні операції.

Запуск CryptoKit збігся з інформацією про те, що Apple додала символ Bitcoin у свій набір іконок. Усі чотири символи Bitcoin в додатку будуть сумісні зі шрифтом Apple San Francisco.

Новий набір іконок дозволить розробникам інтегрувати біткоїни у свої додатки.

Читайте також більше про iOS 13 та інші новинки, які представила🍎 Apple інтегрує набір інструментів CryptoKit в iOS 13 1🍏 Підсумки презентації WWDC 2019 від Apple: iOS 13, iPadOS, MacPro, Catalyst та багато іншого компанія на щорічній конференції WWDC 2019.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: