fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👗 Як українці здійснюють покупки онлайн – дослідження

👗 Jak ukraїnci zdijsnjujuť pokupky onlajn – doslidžennja
За даними Gfk, найчастіше покупки онлайн здійснюють за допомогою ноутбука та оплачують карткою на сайті. Найбільше таким чином купують взуття і одяг.
Za danymy Gfk, najčastiše pokupky onlajn zdijsnjujuť za dopomogoju noutbuka ta oplačujuť kartkoju na sajti. Najbiľše takym čynom kupujuť vzuttja i odjag.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Gfk провела дослідження про поведінку українських покупців онлайн. Це допомогло скласти портрет онлайн-покупця в Україні та знайти особливості онлайн-платежів. Скільки людей здійснюють покупки онлайн. Згідно з даними дослідження онлайн-торгівлі в Україні, у 2018 році інтернетом користується 66% населення України, з них 34% роблять покупки онлайн. Найпопулярніші товари. Найчастіше онлайн-споживачі купують взуття та одяг, найменше – їжу. 13% опитаних не проти купувати їжу онлайн, але не мають такої можливості. Швидше за все причиною є недостатня зручність процесу замовлення та доставки товарів цієї категорії, а також недостатня кількість майданчиків для таких покупок. Оплата. Для здійснення онлайн-покупок українці найчастіше використовують ноутбуки (50%), стаціонарні компютери (49%) та смартфони (44%). Найменш популярними для такого виду покупок є планшети (11%). Пріоритетним напрямком оплати є картою на сайті – 36%, розрахунок готівкою обирають 23% покупців, 14% перераховують гроші на карту продавця. Серед основних барєрів до оплати карткою на сайті покупці називають небажання платити наперед (44%), відсутність такого способу оплати на сайті (26%), небезпека оплат в інтернеті (10%), високу вартість (9%) та невміння робити оплату онлайн (1%). Читайте також про те, що Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Gfk провела дослідження про поведінку українських покупців онлайн.

Це допомогло скласти портрет онлайн-покупця в Україні та знайти особливості онлайн-платежів.

Скільки людей здійснюють покупки онлайн

Згідно з даними дослідження онлайн-торгівлі в Україні, у 2018 році інтернетом користується 66% населення України, з них 34% роблять покупки онлайн.

покупки онлайн

Найпопулярніші товари

Найчастіше онлайн-споживачі купують взуття та одяг, найменше – їжу. 13% опитаних не проти купувати їжу онлайн, але не мають такої можливості. Швидше за все причиною є недостатня зручність процесу замовлення та доставки товарів цієї категорії, а також недостатня кількість майданчиків для таких покупок.

покупки онлайн

Оплата

Для здійснення онлайн-покупок українці найчастіше використовують ноутбуки (50%), стаціонарні комп’ютери (49%) та смартфони (44%). Найменш популярними для такого виду покупок є планшети (11%).

Пріоритетним напрямком оплати є картою на сайті – 36%, розрахунок готівкою обирають 23% покупців, 14% перераховують гроші на карту продавця.

покупки онлайн

Серед основних бар’єрів до оплати карткою на сайті покупці називають небажання платити наперед (44%), відсутність такого способу оплати на сайті (26%), небезпека оплат в інтернеті (10%), високу вартість (9%) та невміння робити оплату онлайн (1%).

Читайте також про те, що Україна піднялася👗 Як українці здійснюють покупки онлайн – дослідження 1👍 Україна піднялася на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності на 5 позицій у світовому рейтингу конкурентоспроможності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: