fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😊 У Києві відбудеться форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес

😊 U Kyjevi vidbudeťsja forum sociaľnogo pidpryjemnyctva: veteranśkyj biznes
Ветеранський бізнес стане головною темою форуму. Будуть обговорені ініціативи соціального підприємництва серед ветеранів, можливості навчання та фінансування ветеранських підприємств.
Veteranśkyj biznes stane golovnoju temoju forumu. Buduť obgovoreni iniciatyvy sociaľnogo pidpryjemnyctva sered veteraniv, možlyvosti navčannja ta finansuvannja veteranśkyh pidpryjemstv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська Соціальна Академія запрошує на Форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес, який проходитиме 8 червня у Veterano Hub. У цей же день відбудеться фінальний конкурс проектів учасників програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей. Які проекти. 10 фіналістів регіонального відбору представлять власні соціальні бізнес-проекти у Veterano Hub. Чотири найкращі проекти виграють фінансування у розмірі 52 тисяч грн кожному для старту бізнесу. Програма Української Соціальної Академії триває з жовтня 2018 року і покликана допомогти бійцям АТО та членам їх сімей відкрити власну справу, зробити крок до нових можливостей у мирному житті. Завдяки проекту учасники здобули необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний або сімейний бізнес. Яка програма. Місія форуму – сприяння в розвитку спільноти ветеранського соціального підприємництва в Україні. Саме тому буде висвітлено тему втілення соціального підприємництва серед ветеранів, як важливого складника адаптації у суспільстві та чинника формування спільноти. На відкритій дискусії буде обговорено ініціативи соціального підприємництва серед ветеранів, можливості навчання та фінансування ветеранських підприємств (як урядові так і неурядові програми) та визначено кроки до вдосконалення активної спільноти ветеранського бізнесу. Хто входить до складу журі. Леонід Остальцев – український військовик і підприємець, молодший сержант Збройних сил України, псевдо Одуванчік, учасник російсько-української війни. Засновник піцерії Pizza Veterano; Лариса Микитьон – засновниця платформи для ветеранського бізнесу Veterano Service, проекту популяризації бізнесу ветеранів. На платформі представлено близько 180 бізнесів  з усієї України; Сергій Сапатов – розробник, ідеолог та СЕО  проекту Finstream; Богдан Купич –  віце-президент з розвитку бізнесу компанії KM Core, член наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA). Що можна дізнатися на форумі. ✅ Які проекти втілюють ветерани АТО? ✅ Де вони знайшли мотивацію та підтримку? ✅ Практичні поради від успішних підприємців щодо втілення власного проекту ✅ Які проекти отримають фінансування для реалізації бізнесу? Коли: 8 червня, з 13:00 до 18:00 Де: Veterano Hub, Юрія Іллєнка, 42 Вхід на Форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес вільний за умови попередньої реєстрації. Читайте також про те, що зареєструвати громадську організацію можна онлайн: як це зробити.
Реклама 👇 Замовити

Українська Соціальна Академія запрошує на Форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес, який проходитиме 8 червня у Veterano Hub.

У цей же день відбудеться фінальний конкурс проектів учасників програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей.

ветеранський бізнес

Які проекти

10 фіналістів регіонального відбору представлять власні соціальні бізнес-проекти у Veterano Hub. Чотири найкращі проекти виграють фінансування у розмірі 52 тисяч грн кожному для старту бізнесу.

Програма Української Соціальної Академії триває з жовтня 2018 року і покликана допомогти бійцям АТО та членам їх сімей відкрити власну справу, зробити крок до нових можливостей у мирному житті. Завдяки проекту учасники здобули необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний або сімейний бізнес.

ветеранський бізнес

Яка програма

Місія форуму – сприяння в розвитку спільноти ветеранського соціального підприємництва в Україні. Саме тому буде висвітлено тему втілення соціального підприємництва серед ветеранів, як важливого складника адаптації у суспільстві та чинника формування спільноти.

На відкритій дискусії буде обговорено ініціативи соціального підприємництва серед ветеранів, можливості навчання та фінансування ветеранських підприємств (як урядові так і неурядові програми) та визначено кроки до вдосконалення активної спільноти ветеранського бізнесу.

Хто входить до складу журі

  • Леонід Остальцев – український військовик і підприємець, молодший сержант Збройних сил України, псевдо «Одуванчік», учасник російсько-української війни. Засновник піцерії «Pizza Veterano»;
  • Лариса Микитьон – засновниця платформи для ветеранського бізнесу Veterano Service, проекту популяризації бізнесу ветеранів. На платформі представлено близько 180 бізнесів  з усієї України;
  • Сергій Сапатов – розробник, ідеолог та СЕО  проекту Finstream;
  • Богдан Купич –  віце-президент з розвитку бізнесу компанії «KM Core», член наглядової ради Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA).

Що можна дізнатися на форумі

✅ Які проекти втілюють ветерани АТО?

✅ Де вони знайшли мотивацію та підтримку?

✅ Практичні поради від успішних підприємців щодо втілення власного проекту

✅ Які проекти отримають фінансування для реалізації бізнесу?

Коли: 8 червня, з 13:00 до 18:00

Де: Veterano Hub, Юрія Іллєнка, 42

Вхід на Форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес вільний за умови попередньої реєстрації.

Читайте також про те, що зареєструвати громадську організацію можна онлайн😊 У Києві відбудеться форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес 1😱 Зареєструвати громадську організацію можна онлайн: як це зробити: як це зробити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: