fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер

🎨 Creative Practice provodyť doslidžennja dlja kursu «Osnovy dyzajnu»: ščo povynen vmity molodyj dyzajner
Команда освітньої платформи запрошує креативних фахівців долучитись до дослідження, щоб зібрати якомога більше інформації. Це допоможе ретельно підготувати перший курс — «Основи дизайну»
Komanda osvitńoї platformy zaprošuje kreatyvnyh fahivciv dolučytyś do doslidžennja, ščob zibraty jakomoga biľše informaciї. Ce dopomože reteľno pidgotuvaty peršyj kurs — «Osnovy dyzajnu»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда освітньої платформи Creative Practice продовжує роботу над першим курсом — Основи дизайну та проводить дослідження вимог і бачення молодих дизайн-фахівців креативним ринком України. Програма курсу буде присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну. Його особливістю буде уніфікована та погоджена з партнерами програма, заснована на реальних практиках та методиках роботи. Для чого. Мета курсу – підготовка стажерів та молодших дизайнерів. На момент навчання студенти отримають бачення того, як влаштована карєра дизайнера, які очікування мають роботодавці, яким чином працювати, щоб підійматись карєрними сходами, та скільки часу має займати кожен крок. Задля втілення задуманого, команда вирішили спитати представників ринку креативної індустрії про їх бачення того, що мають знати та вміти молоді фахівці. Цінним інсайтом для молодих фахівців може стати те, якою бачать для них винагороду їхні роботодавці. 🎨 Що за освітня платформа. Creative Practice – це освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України. Разом ми розроблюємо єдину освітню програму, що буде доступною онлайн для кожного, хто дійсно прагне стати фахівцем в царині творчих індустрій та готовий докладати для цього зусилля. Автор проекту: Анатолій Попель. Команда освітньої платформи запрошує креативних фахівців долучитись до дослідження, щоб зібрати якомога більше інформації. Інфографіка з результатами дослідження буде опублікована за місяць. Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням. Дізнатися більше про проект Creative Practice. Читайте також про те, що компанія Grammarly долучилася до ініціативи CorrectUA #KyivNotKiev та рекомендує правильну транслітерацію назв українських міст.
Реклама 👇 Замовити

Команда освітньої платформи Creative Practice🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер 1Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить продовжує роботу над першим курсом — «Основи дизайну» та проводить дослідження вимог і бачення молодих дизайн-фахівців креативним ринком України.

Програма курсу буде присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну. Його особливістю буде уніфікована та погоджена з партнерами програма, заснована на реальних практиках та методиках роботи.

Creative Practice

Для чого

Мета курсу🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер 1Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить – підготовка стажерів та молодших дизайнерів. На момент навчання студенти отримають бачення того, як влаштована кар’єра дизайнера, які очікування мають роботодавці, яким чином працювати, щоб підійматись кар’єрними сходами, та скільки часу має займати кожен крок.

Задля втілення задуманого, команда вирішили спитати представників ринку креативної індустрії про їх бачення того, що мають знати та вміти молоді фахівці. Цінним інсайтом для молодих фахівців може стати те, якою бачать для них винагороду їхні роботодавці.

🎨 Що за освітня платформа

Creative Practice – це освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України. Разом ми розроблюємо єдину освітню програму, що буде доступною онлайн для кожного, хто дійсно прагне стати фахівцем в царині творчих індустрій та готовий докладати для цього зусилля.

Автор проекту: Анатолій Попель.

основи дизайну

Команда освітньої платформи запрошує креативних фахівців долучитись до дослідження, щоб зібрати якомога більше інформації. Інфографіка з результатами дослідження буде опублікована за місяць.

Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням.

Дізнатися більше про проект Creative Practice.

Читайте також про те, що компанія Grammarly долучилася🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер 3🇺🇦 Grammarly долучився до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію до ініціативи CorrectUA #KyivNotKiev та рекомендує правильну транслітерацію назв українських міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: