fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 Vodafone допоможе вишам підготувати спеціалістів з Інтернету речей

🎓 Vodafone dopomože vyšam pidgotuvaty specialistiv z Internetu rečej

Vodafone візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази.
Vodafone viźme aktyvnu učasť u pidgotovci programy kursu, a takož nadasť studentam možlyvisť dolučytysja do vlasnoї tehničnoї bazy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Vodafone підписав меморандум про співпрацю з Державним університетом телекомунікацій. 🎓 Що буде. Компанія розпочала впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку розумного середовища взаємопов’язаних електронних приладів. Студенти українських вишів зможуть отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей. Vodafone також візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази. IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців. 🎓 Що таке інтернет речей. Це система, що об’єднує реальні речі у віртуальну мережу. Інтернет речей допомагає у сферах розумних міст та будинків, моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості. 🎓 Як це працює. Архітектура IoT-пристроїв досить проста. Для роботи прилади мають розпізнавати один одного, отримувати інформацію з довкілля, мати мережу для зв’язку між собою та комп’ютер, який все це оброблятиме. Читайте також про те, що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин.
Реклама 👇 Замовити

Vodafone підписав меморандум про співпрацю з «Державним університетом телекомунікацій».

🎓 Що буде

Компанія розпочала впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку «розумного» середовища взаємопов’язаних електронних приладів.

Студенти українських вишів зможуть отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей.

vodafone

Vodafone також візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

інтернет речей

🎓 Що таке інтернет речей

Це система, що об’єднує реальні речі у віртуальну мережу. Інтернет речей допомагає у сферах «розумних міст та будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

vodafone

🎓 Як це працює

Архітектура IoT-пристроїв досить проста. Для роботи прилади мають розпізнавати один одного, отримувати інформацію з довкілля, мати мережу для зв’язку між собою та комп’ютер, який все це оброблятиме.

Читайте також про те, що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: