fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 Vodafone допоможе вишам підготувати спеціалістів з Інтернету речей

🎓 Vodafone dopomože vyšam pidgotuvaty specialistiv z Internetu rečej
Vodafone візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази.
Vodafone viźme aktyvnu učasť u pidgotovci programy kursu, a takož nadasť studentam možlyvisť dolučytysja do vlasnoї tehničnoї bazy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Vodafone підписав меморандум про співпрацю з Державним університетом телекомунікацій. 🎓 Що буде. Компанія розпочала впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку розумного середовища взаємопов’язаних електронних приладів. Студенти українських вишів зможуть отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей. Vodafone також візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази. IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців. 🎓 Що таке інтернет речей. Це система, що об’єднує реальні речі у віртуальну мережу. Інтернет речей допомагає у сферах розумних міст та будинків, моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості. 🎓 Як це працює. Архітектура IoT-пристроїв досить проста. Для роботи прилади мають розпізнавати один одного, отримувати інформацію з довкілля, мати мережу для зв’язку між собою та комп’ютер, який все це оброблятиме. Читайте також про те, що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин.
Реклама 👇 Замовити

Vodafone підписав меморандум про співпрацю з «Державним університетом телекомунікацій».

🎓 Що буде

Компанія розпочала впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку «розумного» середовища взаємопов’язаних електронних приладів.

Студенти українських вишів зможуть отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей.

vodafone

Vodafone також візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

інтернет речей

🎓 Що таке інтернет речей

Це система, що об’єднує реальні речі у віртуальну мережу. Інтернет речей допомагає у сферах «розумних міст та будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

vodafone

🎓 Як це працює

Архітектура IoT-пристроїв досить проста. Для роботи прилади мають розпізнавати один одного, отримувати інформацію з довкілля, мати мережу для зв’язку між собою та комп’ютер, який все це оброблятиме.

Читайте також про те, що таке Telegram Open Network🎓 Vodafone допоможе вишам підготувати спеціалістів з Інтернету речей 1Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин (TON) за 10 хвилин.

Теґи: Vodafone, освіта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: