fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔮 У парку розваг Гаррі Поттера з’явиться вражаюча локація Геґріда – дивіться фото

🔮 U parku rozvag Garri Pottera z'javyťsja vražajuča lokacija Geğrida – dyviťsja foto

Зіркою парку Гаррі Поттера стануть американські гірки, які мають назву «Мотопригоди магічних істот Геґріда». Це перші в США американські гірки з вільним вертикальним падінням.
Zirkoju parku Garri Pottera stanuť amerykanśki girky, jaki majuť nazvu «Motoprygody magičnyh istot Geğrida». Ce perši v SŠA amerykanśki girky z viľnym vertykaľnym padinnjam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американська компанія Universal Orlando Resort, яка розробляє світ Гаррі Поттера для парку розваг у місті Орландо, створила нову локацію з лісничим Геґрідом та його улюбленими магічними істотами. 🔮 Що буде. Світ Гаррі Поттера створений  компанією вражає своєю реалістичністю та високою якістю експонатів. Нова локація Пригоди на мотоциклі за міфічними істотами Геґріда зовсім не поступається сценам у фільмі. Однією з частин нового простору стануть американські гірки. Вони називаються Мотопригоди магічних істот Геґріда. Це перші в США американські гірки з вільним вертикальним падінням. https://www.youtube.com/watch?v=YHmxiq1cjoQ В один момент відвідувачі на чарівних мотоциклах несподівано впадуть вниз на 5 метрів. Перш ніж вирушити в подорож гості увійдуть у занедбані руїни за хатиною Геґріда. Там будуть представлені різноманітні міфічні істоти, які обожнював Геґрід. Коли гості попрямують до своїх зачарованих мотоциклів, то побачать навчальні матеріали, в тому числі книги заклинань та яйця дракона на стадії вилуплення. 🔮 Соплохвост, якого ми ніколи не бачили. Найцікавішим обєктом буде соплохвост, який не потрапив ні в один з фільмів. Гібрид мантікора та вогняного краба був виведений Геґрідом на четвертому році навчання Гаррі Поттера. Всього створено пять різних локацій, а в кінці буде вогняне шоу. Відкриття парку розваг Пригоди на мотоциклі за міфічними істотами Геґріда відбудеться 13 червня цього року. Читайте також про Death Stranding — нове відео та дата виходу найбільш очікуваної відеогри від Хідео Кодзіми.
Реклама 👇 Замовити

Американська компанія Universal Orlando Resort, яка розробляє світ Гаррі Поттера для парку розваг у місті Орландо, створила нову локацію з лісничим Геґрідом та його улюбленими магічними істотами.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Гаррі---#---гаррі' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-490:5'>гаррі</span> <span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Поттер---#---поттер' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-496:6'>поттер</span>

🔮 Що буде

Світ Гаррі Поттера створений  компанією вражає своєю реалістичністю та високою якістю експонатів. Нова локація «Пригоди на мотоциклі за міфічними істотами Геґріда» зовсім не поступається сценам у фільмі.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Генріх#Генрі#Геррі#Герд#Герді#Геррік#Гері#Деррід#Гебоїд#Геоїд#Гетрі#Гетрів#Черід---#---Геґрід' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-913:6'>Геґрід</span>

Однією з частин нового простору стануть американські гірки. Вони називаються «Мотопригоди магічних істот Геґріда». Це перші в США американські гірки з вільним вертикальним падінням.

В один момент відвідувачі на «чарівних мотоциклах» несподівано впадуть вниз на 5 метрів.

Перш ніж вирушити в подорож гості увійдуть у занедбані руїни за хатиною Геґріда. Там будуть представлені різноманітні міфічні істоти, які обожнював Геґрід.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Генріх#Генрі#Геррі#Герд#Герді#Геррік#Гері#Деррід#Гебоїд#Геоїд#Гетрі#Гетрів#Черід---#---Геґрід' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1579:6'>Геґрід</span>

Коли гості попрямують до своїх зачарованих мотоциклів, то побачать навчальні матеріали, в тому числі книги заклинань та яйця дракона на стадії вилуплення.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Гаррі---#---гаррі' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1911:5'>гаррі</span> <span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Поттер---#---поттер' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1917:6'>поттер</span>

🔮 Соплохвост, якого ми ніколи не бачили

Найцікавішим об’єктом буде соплохвост, який не потрапив ні в один з фільмів. Гібрид мантікора та вогняного краба був виведений Геґрідом на четвертому році навчання Гаррі Поттера.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Гаррі---#---гаррі' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-2337:5'>гаррі</span> <span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---Поттер---#---поттер' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-2343:6'>поттер</span>

Всього створено п’ять різних локацій, а в кінці буде вогняне шоу.

Відкриття парку розваг «Пригоди на мотоциклі за міфічними істотами Геґріда» відбудеться 13 червня цього року.

Читайте також про Death Stranding — нове відео та дата виходу найбільш очікуваної відеогри від Хідео Кодзіми.

Джерело: Universal Orlando

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: