fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤗 Telegram запланував запуск блокчейн-платформи TON на осінь 2019 року

🤗 Telegram zaplanuvav zapusk blokčejn-platformy TON na osiń 2019 roku
Про це керівництво Telegram розповіло у листі інвесторам, яке опинилося у розпорядженні видання The Bell.
Pro ce kerivnyctvo Telegram rozpovilo u lysti investoram, jake opynylosja u rozporjadženni vydannja The Bell.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Telegram почав тестування блокчейн-платформи TON у березні 2019 року. За цей час система витримала тест на відмовостійкість при некоректних і шахрайських діях, обробку транзакцій та смарт-контрактів на одиничних вузлах мережі, повідомляє The Bell. 🤗 Що відомо. У кінці травня інвестори TON отримали листа від команди, у якому йдеться про те, що Telegram обіцяє запустити платформу в бойовому режимі у третьому кварталі 2019 року. Компанія також розповіла про мову програмування Fift, яку створила для управління смарт-контрактами в TON. 🤗 Які очікування. Вперше про створення платформи стало відомо на початку 2018 року. Повідомлялося, що всього за кілька тижнів Telegram залучив від інвесторів 1,7 мільярда доларів. У жовтні 2018 року компанія заявила, що платформа готова на 70%. Дуров пообіцяв інвесторам обробляти транзакції в кілька разів швидше, ніж при роботі з Bitcoin та Ethereum, а також конкурувати за швидкістю з Visa та Mastercard. Читайте також про те, що Facebook запустить власну криптовалюту у 2020 році.
Реклама 👇 Замовити

Telegram почав тестування блокчейн-платформи TON у березні 2019 року.

За цей час система витримала тест на відмовостійкість при некоректних і шахрайських діях, обробку транзакцій та смарт-контрактів на одиничних вузлах мережі, повідомляє The Bell.

telegram

🤗 Що відомо

У кінці травня інвестори TON отримали листа від команди, у якому йдеться про те, що Telegram обіцяє запустити платформу «в бойовому режимі» у третьому кварталі 2019 року.

Компанія також розповіла про мову програмування Fift, яку створила для управління смарт-контрактами в TON.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

ton

🤗 Які очікування

Вперше про створення платформи стало відомо на початку 2018 року. Повідомлялося, що всього за кілька тижнів Telegram залучив від інвесторів 1,7 мільярда доларів. У жовтні 2018 року компанія заявила, що платформа готова на 70%.

Дуров пообіцяв інвесторам обробляти транзакції в кілька разів швидше, ніж при роботі з Bitcoin та Ethereum, а також конкурувати за швидкістю з Visa та Mastercard.

Читайте також про те, що Facebook запустить🤗 Telegram запланував запуск блокчейн-платформи TON на осінь 2019 року 1💰 Facebook запустить власну криптовалюту у 2020 році власну криптовалюту у 2020 році.

Джерело: The Bell

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: