fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇪🇺 ЄС хоче, щоб Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією

🇪🇺 JeS hoče, ščob Ukraїna stala transportnym habom miž Jevropoju ta Azijeju

ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях.
JeS vvažaje Ukraїnu važlyvym partnerom ne tiľky v transportnij, a j v usih inšyh galuzjah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський Союз сподівається на перетворення України в транспортний хаб між Європою та Азією. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на гендиректора з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенріка Хололея. 🇪🇺 Вдале розташування. Ми б хотіли, щоб Україна скористалася вдалим географічним розташуванням і стала транспортним хабом між Європою та Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь у розробці нових залізничних коридорів і готовність бути частиною Шовкового шляху, – сказав він. ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях. За його словами, твердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливе для подальшої співпраці між Україною і ЄС. 🇪🇺 Транспортний коридор Європи. Важливим є і приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи триває по території України. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій в сферу інфраструктури, – зазначив Хололей. Читатйте також: Україна та ЄС — тест на знання торговельних відносин. Євросоюз в найближчі 10 років планує реалізувати 39 проектів в транспортній сфері загальною вартістю 4,5 млрд євро. Хололей також підкреслив, що Україні необхідно прийняти ряд законодавчих актів щодо реформування залізничного і водного транспорту. Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

Європейський Союз сподівається на перетворення України в транспортний хаб між Європою та Азією.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на гендиректора з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенріка Хололея.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---ЄС#є с---#---єс' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-542:2'>єс</span>

🇪🇺 Вдале розташування

«Ми б хотіли, щоб Україна скористалася вдалим географічним розташуванням і стала транспортним хабом між Європою та Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь у розробці нових залізничних коридорів і готовність бути частиною Шовкового шляху», – сказав він.

ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях.

За його словами, твердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливе для подальшої співпраці між Україною і ЄС.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---ЄС#є с---#---єс' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1266:2'>єс</span>

🇪🇺 Транспортний коридор Європи

«Важливим є і приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи триває по території України. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій в сферу інфраструктури», – зазначив Хололей.

Читайте також: Україна та ЄС — тест на знання торговельних відносин

Євросоюз в найближчі 10 років планує реалізувати 39 проектів в транспортній сфері загальною вартістю 4,5 млрд євро.

Хололей також підкреслив, що Україні необхідно прийняти ряд законодавчих актів щодо реформування залізничного і водного транспорту.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: