fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇪🇺 ЄС хоче, щоб Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією

🇪🇺 JeS hoče, ščob Ukraїna stala transportnym habom miž Jevropoju ta Azijeju
ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях.
JeS vvažaje Ukraїnu važlyvym partnerom ne tiľky v transportnij, a j v usih inšyh galuzjah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський Союз сподівається на перетворення України в транспортний хаб між Європою та Азією. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на гендиректора з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенріка Хололея. 🇪🇺 Вдале розташування. Ми б хотіли, щоб Україна скористалася вдалим географічним розташуванням і стала транспортним хабом між Європою та Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь у розробці нових залізничних коридорів і готовність бути частиною Шовкового шляху, – сказав він. ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях. За його словами, твердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливе для подальшої співпраці між Україною і ЄС. 🇪🇺 Транспортний коридор Європи. Важливим є і приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи триває по території України. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій в сферу інфраструктури, – зазначив Хололей. Читатйте також: Україна та ЄС — тест на знання торговельних відносин. Євросоюз в найближчі 10 років планує реалізувати 39 проектів в транспортній сфері загальною вартістю 4,5 млрд євро. Хололей також підкреслив, що Україні необхідно прийняти ряд законодавчих актів щодо реформування залізничного і водного транспорту. Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

Європейський Союз сподівається на перетворення України в транспортний хаб між Європою та Азією.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на гендиректора з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенріка Хололея.

🇪🇺 ЄС хоче, щоб Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією 1єс” width=”587″ height=”370″>

🇪🇺 Вдале розташування

«Ми б хотіли, щоб Україна скористалася вдалим географічним розташуванням і стала транспортним хабом між Європою та Азією. Тому ми вітаємо готовність України взяти участь у розробці нових залізничних коридорів і готовність бути частиною Шовкового шляху», – сказав він.

ЄС вважає Україну важливим партнером не тільки в транспортній, а й в усіх інших галузях.

За його словами, твердження транспортної стратегії України до 2030 року дуже важливе для подальшої співпраці між Україною і ЄС.

🇪🇺 ЄС хоче, щоб Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією 2єс” width=”899″ height=”436″>

🇪🇺 Транспортний коридор Європи

«Важливим є і приєднання України до мережі TNT, яке відбулося на початку цього року. Це дуже чіткий сигнал, адже тепер транспортний коридор Європи триває по території України. Ця подія є поштовхом для залучення інвестицій в сферу інфраструктури», – зазначив Хололей.

Читайте також: Україна та ЄС — тест на знання торговельних відносин

Євросоюз в найближчі 10 років планує реалізувати 39 проектів в транспортній сфері загальною вартістю 4,5 млрд євро.

Хололей також підкреслив, що Україні необхідно прийняти ряд законодавчих актів щодо реформування залізничного і водного транспорту.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями🇪🇺 ЄС хоче, щоб Україна стала транспортним хабом між Європою та Азією 3💸 Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються до ВВП серед країн, що розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: