fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚙️ Промислове виробництво в Україні за рік зросло на 4,4%

⚙️ Promyslove vyrobnyctvo v Ukraїni za rik zroslo na 4,4%

У квітні промислове виробництво української держави у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів – 4,4%.
U kvitni promyslove vyrobnyctvo ukraїnśkoї deržavy u porivnjanni z analogičnym misjacem mynulogo roku zroslo u svoїh obsjagah na 5,2%. Z korekcijeju na efekt kalendarnyh dniv – 4,4%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні промислове виробництво прискорює своє зростання вже другий поспіль місяць. Про це свідчать дані Державної служби статистики. ⚙️ Як змінювалися показники. У квітні промислове виробництво української держави в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у квітні-2019 до квітня-2018 зросло на 4,4%. ⚙️ Індивідуальні індекси. Згідно з даними відомства, у квітні-2019 до квітня-2018 зростання становило: у переробній промисловості – 7,4%; у добувній промисловості і розробці карєрів – 2,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 0,3%. За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість та розроблення карєрів – на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 2,8%. ⚙️ Що таке індекс промислової продукції. Це відносний показник, який характеризує зміну маси вироблених матеріальних благ у поточному періоді у порівнянні з базисним. Індивідуальні відображають зміну випуску одного продукту. Загальні показують, у скільки разів збільшилась вартість всієї продукції в результаті зміни тільки її фізичного обсягу при виключенні впливу динаміки цін. Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

В Україні промислове виробництво прискорює своє зростання вже другий поспіль місяць.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

промислове виробництво

⚙️ Як змінювалися показники

У квітні промислове виробництво української держави в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у квітні-2019 до квітня-2018 зросло на 4,4%.

промислове виробництво

⚙️ Індивідуальні індекси

Згідно з даними відомства, у квітні-2019 до квітня-2018 зростання становило: у переробній промисловості – 7,4%; у добувній промисловості і розробці кар’єрів – 2,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 0,3%.

За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 2,8%.

промислове виробництво

⚙️ Що таке індекс промислової продукції

Це відносний показник, який характеризує зміну маси вироблених матеріальних благ у поточному періоді у порівнянні з базисним.

Індивідуальні відображають зміну випуску одного продукту. Загальні показують, у скільки разів збільшилась вартість всієї продукції в результаті зміни тільки її фізичного обсягу при виключенні впливу динаміки цін.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: