fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚙️ Промислове виробництво в Україні за рік зросло на 4,4%

⚙️ Promyslove vyrobnyctvo v Ukraїni za rik zroslo na 4,4%
У квітні промислове виробництво української держави у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів – 4,4%.
U kvitni promyslove vyrobnyctvo ukraїnśkoї deržavy u porivnjanni z analogičnym misjacem mynulogo roku zroslo u svoїh obsjagah na 5,2%. Z korekcijeju na efekt kalendarnyh dniv – 4,4%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні промислове виробництво прискорює своє зростання вже другий поспіль місяць. Про це свідчать дані Державної служби статистики. ⚙️ Як змінювалися показники. У квітні промислове виробництво української держави в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у квітні-2019 до квітня-2018 зросло на 4,4%. ⚙️ Індивідуальні індекси. Згідно з даними відомства, у квітні-2019 до квітня-2018 зростання становило: у переробній промисловості – 7,4%; у добувній промисловості і розробці карєрів – 2,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 0,3%. За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість та розроблення карєрів – на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 2,8%. ⚙️ Що таке індекс промислової продукції. Це відносний показник, який характеризує зміну маси вироблених матеріальних благ у поточному періоді у порівнянні з базисним. Індивідуальні відображають зміну випуску одного продукту. Загальні показують, у скільки разів збільшилась вартість всієї продукції в результаті зміни тільки її фізичного обсягу при виключенні впливу динаміки цін. Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються.
Реклама 👇 Замовити

В Україні промислове виробництво прискорює своє зростання вже другий поспіль місяць.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

промислове виробництво

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

⚙️ Як змінювалися показники

У квітні промислове виробництво української держави в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зросло у своїх обсягах на 5,2%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у квітні-2019 до квітня-2018 зросло на 4,4%.

промислове виробництво

⚙️ Індивідуальні індекси

Згідно з даними відомства, у квітні-2019 до квітня-2018 зростання становило: у переробній промисловості – 7,4%; у добувній промисловості і розробці кар’єрів – 2,7%; у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 0,3%.

За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість та розроблення кар’єрів – на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 2,8%.

промислове виробництво

⚙️ Що таке індекс промислової продукції

Це відносний показник, який характеризує зміну маси вироблених матеріальних благ у поточному періоді у порівнянні з базисним.

Індивідуальні відображають зміну випуску одного продукту. Загальні показують, у скільки разів збільшилась вартість всієї продукції в результаті зміни тільки її фізичного обсягу при виключенні впливу динаміки цін.

Читайте також про те, що Україна на третьому місці за інвестиціями⚙️ Промислове виробництво в Україні за рік зросло на 4,4% 1💸 Україна на третьому місці за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються до ВВП серед країн, що розвиваються.

Теґи: економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: