Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та ЄС — тест на знання торговельних відносин

Ukraїna ta JeS — test na znannja torgoveľnyh vidnosyn

Український експорт, що може вас здивувати. Можливості для малого та середнього бізнесу. Яка країна ЄС наш найбільший торговий партнер. Перевірте свої знання торговельних відносин України та ЄС і дізнайтеся багато нового у нашому з U open EU тесті.
Ukraїnśkyj eksport, ščo može vas zdyvuvaty. Možlyvosti dlja malogo ta seredńogo biznesu. Jaka kraїna JeS naš najbiľšyj torgovyj partner. Perevirte svoї znannja torgoveľnyh vidnosyn Ukraїny ta JeS i diznajtesja bagato novogo u našomu z U open EU testi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі з Європейським Союзом діє майже пять років. За цей час ЄС став основним торговим партнером України, а структура української зовнішньої торгівлі зазнала значних змін. Разом із проектом Представництва Європейського Союзу в Україні U open EU ми пропонуємо вам перевірити, наскільки ви обізнані щодо торгових відносин України з європейськими країнами. Дізнатися більше про відносини України та ЄС. Якщо ви хочете постійно отримувати новини та цікаву інформацію про те, як працює Глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі, підписуйтеся на сторінку U open EU на фейсбуці. Це офіційний проект Представництва Європейського Союзу в Україні, що розповідає про можливості для бізнесу в рамках зони вільної торгівлі.

Глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі з Європейським Союзом діє майже п’ять років. За цей час ЄС став основним торговим партнером України, а структура української зовнішньої торгівлі зазнала значних змін.

Разом із проектом Представництва Європейського Союзу в Україні U open EU ми пропонуємо вам перевірити, наскільки ви обізнані щодо торгових відносин України з європейськими країнами.

Дізнатися більше про відносини України та ЄС

Якщо ви хочете постійно отримувати новини та цікаву інформацію про те, як працює Глибока та всеосяжна зона вільної торгівлі, підписуйтеся на сторінку U open EU на фейсбуці. Це офіційний проект Представництва Європейського Союзу в Україні, що розповідає про можливості для бізнесу в рамках зони вільної торгівлі.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Джерело: U open EU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: