fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌳 Виробництво добрива з останків людей дозволили у Вашингтоні

🌳 Vyrobnyctvo dobryva z ostankiv ljudej dozvolyly u Vašyngtoni
Добрива з людських останків дозволять знизити вартість ритуальних послуг. Процедура екологічно безпечна та  сприятиме зменшенню виділення парникових газів в атмосферу і використання землі під кладовища.
Dobryva z ljudśkyh ostankiv dozvoljať znyzyty vartisť rytuaľnyh poslug. Procedura ekologično bezpečna ta  spryjatyme zmenšennju vydilennja parnykovyh gaziv v atmosferu i vykorystannja zemli pid kladovyšča.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Першим штатом у США, у якому дозволили компостування людини (виробництво добрива з останків людей), став Вашингтон. Про це повідомляє The Seattle Times. Відтепер можна вибирати між кремацією, похованням і перетворенням в компост. 🌳 Що сталося. Закон, який підписали вчора, пропонує альтернативу традиційним способам поховання. Він дозволить родичам обійтися без покупки землі на кладовищі, труни та інших громіздких подробиць організації похорону. Підтримувала введення закону Катріна Спейд, глава компанії Recompose, яка вже надає подібні послуги. Добрива з людських останків дозволять знизити вартість ритуальних послуг. Процедура екологічно безпечна та  сприятиме зменшенню виділення парникових газів в атмосферу і використання землі під кладовища. 🌳 Як відбувається процес. Компанія Recompose вже виконує перші замовлення. Тіло померлого поміщається в шестикутний сталевий контейнер, заповнений трісками, люцерною та соломою. У ньому тіло розкладається природним чином протягом 30 днів, після чого залишається дві тачки готового до використання добрив. У кінці компостування близьким будуть віддавати ґрунт, який вони можуть використовувати при посадці квітів, овочів або дерев. Процес компостування людини вже легальний у Швеції. А у Великій Британії законні природні поховання — коли тіло ховають без труни або з труною, яка не завдає шкоду екології. Читайте також, що Starbucks дозволив оплату криптовалютою.
Реклама 👇 Замовити

Першим штатом у США, у якому дозволили компостування людини (виробництво добрива з останків людей), став Вашингтон. Про це повідомляє The Seattle Times.

Відтепер можна вибирати між кремацією, похованням і перетворенням в компост.

🌳 Що сталося

Закон, який підписали вчора, пропонує альтернативу традиційним способам поховання. Він дозволить родичам обійтися без покупки землі на кладовищі, труни та інших громіздких подробиць організації похорону.

Підтримувала введення закону Катріна Спейд, глава компанії Recompose, яка вже надає подібні послуги.

Добрива з людських останків дозволять знизити вартість ритуальних послуг. Процедура екологічно безпечна та  сприятиме зменшенню виділення парникових газів в атмосферу і використання землі під кладовища.

добрива

🌳 Як відбувається процес

Компанія Recompose вже виконує перші замовлення. Тіло померлого поміщається в шестикутний сталевий контейнер, заповнений трісками, люцерною та соломою. У ньому тіло розкладається природним чином протягом 30 днів, після чого залишається дві тачки готового до використання добрив.

У кінці компостування близьким будуть віддавати ґрунт, який вони можуть використовувати при посадці квітів, овочів або дерев.

Процес компостування людини вже легальний у Швеції. А у Великій Британії законні природні поховання — коли тіло ховають без труни або з труною, яка не завдає шкоду екології.

Читайте також, що Starbucks дозволив🌳 Виробництво добрива з останків людей дозволили у Вашингтоні 1💸 Starbucks дозволив оплату криптовалютою оплату криптовалютою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: