fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 «ПриватБанк» дозволив змінювати дизайн карт в Apple Pay і Google Pay: як це зробити

💳 «PryvatBank» dozvolyv zminjuvaty dyzajn kart v Apple Pay i Google Pay: jak ce zrobyty
Послуга від «ПриватБанку» унікальна, оскільки і Apple, і Google раніше вимагали, щоб обкладинка в додатку була такою ж, як у справжньої карти. Ще одне обмеження – опція доступна тільки для карт MasterCard.
Posluga vid «PryvatBanku» unikaľna, oskiľky i Apple, i Google raniše vymagaly, ščob obkladynka v dodatku bula takoju ž, jak u spravžńoї karty. Šče odne obmežennja – opcija dostupna tiľky dlja kart MasterCard.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПриватБанк та MasterCard впровадили нову послугу, яка дозволяє змінити обкладинку для банківської карти в мобільних гаманцях Apple Pay і Google Pay. 💳 Яку картинку можна обрати. Дизайн карти можна обирати тільки з затверджених варіантів. Наразі клієнтам банку доступний дизайн із зображенням з фільму Люди Ікс з останньої серії франшизи. Варіантів обкладинок всього десять. Додати свій дизайн неможливо. Це результат співпраці банку з Marvel Comics, повідомляє MC Today. У підсумку ми спільно з Mastercard створили технологію, яка буде змінювати дизайн карт прямо в додатку. Коли ми думали над різними скінами для карт, надихалися компютерними іграми, де можна купити тему або спеціальний костюм для героя. Єгор Аветісов. директор з інновацій ПриватБанку. 💳 Як змінити дизайн карти. У Privat24 перейдіть в меню категорій, там виберіть Меню карт і відкрийте Дизайн карти. У списку карт оберіть необхідну і далі визначтеся з обкладинкою. Далі натисніть Зберегти, на кнопці також відображається дата, коли дизайн зміниться на стандартний. Обкладинку можна міняти безліч разів. Якщо захочеться повернути стандартне відображення, у меню дизайну карт клікніть на Скидання вгорі праворуч. Якщо змінити дизайн на iOS, обкладинка зміниться і в Google Pay, і в Apple Pay одночасно. Змінити дизайн на Android поки неможливо. Опція заявлена, але в додатку поки не відображається. Її поява в списку можна очікувати в найближчі години. 💳 Що було до цього. У ПриватБанку лише два стандартних дизайна пластикових карт: чорна карта з полуничкою і карта із зображенням продуктового набору, електроніки та інших речей. Послуга унікальна, оскільки і Apple, і Google раніше вимагали, щоб обкладинка в додатку була такою ж, як у справжньої карти. Ще одне обмеження – опція доступна тільки для карт MasterCard. Читайте також, що ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах.
Реклама 👇 Замовити

«ПриватБанк» та MasterCard впровадили нову послугу, яка дозволяє змінити обкладинку для банківської карти в мобільних гаманцях Apple Pay і Google Pay.

💳 Яку картинку можна обрати

Дизайн карти можна обирати тільки з затверджених варіантів. Наразі клієнтам банку доступний дизайн із зображенням з фільму «Люди Ікс» з останньої серії франшизи. Варіантів обкладинок всього десять. Додати свій дизайн неможливо.

приватбанк

Це результат співпраці банку з Marvel Comics, повідомляє MC Today.

У підсумку ми спільно з Mastercard створили технологію, яка буде змінювати дизайн карт прямо в додатку. Коли ми думали над різними «скінами» для карт, надихалися комп'ютерними іграми, де можна купити тему або спеціальний костюм для героя

Єгор Аветісов, директор з інновацій «ПриватБанку»

💳 Як змінити дизайн карти

У Privat24 перейдіть в меню категорій, там виберіть «Меню карт» і відкрийте «Дизайн карти». У списку карт оберіть необхідну і далі визначтеся з обкладинкою. Далі натисніть «Зберегти», на кнопці також відображається дата, коли дизайн зміниться на стандартний.

💳 «ПриватБанк» дозволив змінювати дизайн карт в Apple Pay і Google Pay: як це зробити 1приватбанк” width=”900″ height=”392″>

Обкладинку можна міняти безліч разів. Якщо захочеться повернути стандартне відображення, у меню дизайну карт клікніть на «Скидання» вгорі праворуч. Якщо змінити дизайн на iOS, обкладинка зміниться і в Google Pay, і в Apple Pay одночасно.

Змінити дизайн на Android поки неможливо. Опція заявлена, але в додатку поки не відображається. Її поява в списку можна очікувати в найближчі години.

💳 Що було до цього

У «ПриватБанку» лише два стандартних дизайна пластикових карт: чорна карта з полуничкою і карта із зображенням продуктового набору, електроніки та інших речей.

Apple Pay

Послуга унікальна, оскільки і Apple, і Google раніше вимагали, щоб обкладинка в додатку була такою ж, як у справжньої карти. Ще одне обмеження – опція доступна тільки для карт MasterCard.

Читайте також, що «ПриватБанк» запустив💳 «ПриватБанк» дозволив змінювати дизайн карт в Apple Pay і Google Pay: як це зробити 2ПриватБанк запустив продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах продаж безготівкової валюти у цілодобових терміналах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: