fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💵 Український стартап People.ai залучив $60 млн інвестицій, його оцінка – $500 млн

💵 Ukraїnśkyj startap People.ai zalučyv $60 mln investycij, jogo ocinka – $500 mln
People.ai – стартап, що відслідковує контакти між командами продажу та клієнтами. Компанія збирає дані про процес роботи підприємства, аналізує їх, та пропонує шляхи вирішення проблем
People.ai – startap, ščo vidslidkovuje kontakty miž komandamy prodažu ta klijentamy. Kompanija zbyraje dani pro proces roboty pidpryjemstva, analizuje їh, ta proponuje šljahy vyrišennja problem
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український стартап People.ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $60 млн при оцінці в близько $500 млн. Про це повідомляє TechCrunch. 💵 Хто інвестував. Серед інвесторів – Iconiq, Andreessen Horowitz, Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator. 💵 Розширення стартапу. People.ai також оголосив про запуск нового продукту, який називається The Wire. Це стрічка, яка дозволить продавцям знаходити потенційних клієнтів, правильний підхід до них і як продати їм товари. Існує ряд стартапів і технологічних гігантів наприклад, Oracle і Microsoft, які застосовують механізми штучного інтелекту у світі продажів. Зокрема, щоб допомогти поліпшити один або інший аспект процесу. Підхід People.ai, за словами засновника стартапу Олега Рогинського, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб домогтися максимальної продуктивності у команди, використовуючи штучний інтелект. 💵 Про стартап. People.ai – стартап, що відслідковує контакти між командами продажу та клієнтами. Компанія збирає дані про процес роботи підприємства, аналізує їх, та пропонує шляхи вирішення проблем. Це відбувається в інтеграції з чинними CRM. Він був заснований українським підприємцем Олегом Рогинським у 2016 році. За час існування компанії вдалося сумарно залучити понад $100 млн. Зараз в People.ai працює близько 145 осіб; серед клієнтів стартапу – близько 50 великих компаній. Читайте також про те, як це — працювати на азійському ринку: досвід україно-корейського стартапу andcards.
Реклама 👇 Замовити

Український стартап People.ai, який розробляє платформу для відділу продажів на базі штучного інтелекту, залучив $60 млн при оцінці в близько $500 млн.

Про це повідомляє TechCrunch.

People.ai

💵 Хто інвестував

Серед інвесторів – Iconiq, Andreessen Horowitz, Lightspeed Venture Partners, GGV Capital і Y Combinator.

💵 Розширення стартапу

People.ai також оголосив про запуск нового продукту, який називається The Wire. Це стрічка, яка дозволить продавцям знаходити потенційних клієнтів, правильний підхід до них і як продати їм товари.

Існує ряд стартапів і технологічних гігантів наприклад, Oracle і Microsoft, які застосовують механізми штучного інтелекту у світі продажів. Зокрема, щоб допомогти поліпшити один або інший аспект процесу.

стартап

Підхід People.ai, за словами засновника стартапу Олега Рогинського, полягає не в тому, щоб замінити продавців, а в тому, щоб домогтися максимальної продуктивності у команди, використовуючи штучний інтелект.

💵 Про стартап

People.ai – стартап, що відслідковує контакти між командами продажу та клієнтами. Компанія збирає дані про процес роботи підприємства, аналізує їх, та пропонує шляхи вирішення проблем. Це відбувається в інтеграції з чинними CRM.

People.ai

Він був заснований українським підприємцем Олегом Рогинським у 2016 році. За час існування компанії вдалося сумарно залучити понад $100 млн.

Зараз в People.ai працює близько 145 осіб; серед клієнтів стартапу – близько 50 великих компаній.

Читайте також про те, як це — працювати💵 Український стартап People.ai залучив $60 млн інвестицій, його оцінка – $500 млн 1🥢 Як це — працювати на азійському ринку: досвід україно-корейського стартапу andcards на азійському ринку: досвід україно-корейського стартапу andcards.

Теґи: стартап
Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: