fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📵 Huawei дозволили тимчасово працювати в США для підтримки своїх мереж та пристроїв

📵 Huawei dozvolyly tymčasovo pracjuvaty v SŠA dlja pidtrymky svoїh merež ta prystroїv
Тимчасова ліцензія діятиме до 19 серпня 2019 року. Huawei зможе купувати і використовувати компоненти з США для підтримки своїх мереж і пристроїв, але не для створення нових продуктів.
Tymčasova licenzija dijatyme do 19 serpnja 2019 roku. Huawei zmože kupuvaty i vykorystovuvaty komponenty z SŠA dlja pidtrymky svoїh merež i prystroїv, ale ne dlja stvorennja novyh produktiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  📵 Що може робити Huawei . Уряд США видав китайській компанії Huawei і її 70 дочірнім компаніям тимчасову ліцензію терміном на 90 днів. Вона діятиме до 19 серпня 2019 року. До цього терміну компанія зможе купувати та використовувати компоненти та інші товари з США для підтримки своїх мереж і пристроїв. Однак компанії все ще заборонено купувати товари з США для створення нових продуктів. Ліцензія дозволить компанії випускати оновлення для місцевих смартфонів, обслуговувати мережі та телекомунікаційне обладнання. 📵 Чому так сталося. 16 травня міністерство торгівлі США внесло китайську компанію в чорний список і заборонило йому закуповувати обладнання і програмне забезпечення від американських компаній без дозволу уряду США. Після цього від співпраці з компанією відмовилися Google, а також виробники чіпів Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom. У корпорації пообіцяли, що користувачі пристроїв Huawei будуть отримувати оновлення для систем безпеки. Що буде з пристроями, які компанія випустить в майбутньому, поки невідомо. Читайте також, що Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з китайською компанією.
Реклама 👇 Замовити

📵 Що може робити Huawei 

Уряд США видав китайській компанії Huawei і її 70 дочірнім компаніям тимчасову ліцензію терміном на 90 днів. Вона діятиме до 19 серпня 2019 року.

До цього терміну компанія зможе купувати та використовувати компоненти та інші товари з США для підтримки своїх мереж і пристроїв.

Huawei

Однак компанії все ще заборонено купувати товари з США для створення нових продуктів. Ліцензія дозволить компанії випускати оновлення для місцевих смартфонів, обслуговувати мережі та телекомунікаційне обладнання.

📵 Чому так сталося

16 травня міністерство торгівлі США внесло китайську компанію в чорний список і заборонило йому закуповувати обладнання і програмне забезпечення від американських компаній без дозволу уряду США.

Huawei
Після цього від співпраці з компанією відмовилися Google, а також виробники чіпів Intel, Qualcomm, Xilinx і Broadcom.

У корпорації пообіцяли, що користувачі пристроїв Huawei будуть отримувати оновлення для систем безпеки. Що буде з пристроями, які компанія випустить в майбутньому, поки невідомо.

Читайте також, що Google та ще чотири американські компанії припинили📵 Huawei дозволили тимчасово працювати в США для підтримки своїх мереж та пристроїв 1📱 Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei співпрацю з китайською компанією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: