fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу

🍔 MakDonaľdz v Avstriї stav mini-posoľstvom SŠA – nadaje konsuľśku dopomogu
Громадяни США зможуть з 15 травня в разі екстреної ситуації на території Австрії звертатися за консульською допомогою в заклади мережі МакДональдз, які будуть філіями посольства США в країні.
Gromadjany SŠA zmožuť z 15 travnja v razi ekstrenoї sytuaciї na terytoriї Avstriї zvertatysja za konsuľśkoju dopomogoju v zaklady mereži MakDonaľdz, jaki buduť filijamy posoľstva SŠA v kraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  США і МакДональдз в Австрії підписали угоду. Згідно з цим документом, мережа фастфуду зобовязується допомагати громадянам США звязуватися з американським посольством. Так, будь-який громадянин Америки, який потрапив у біду в Австрії, може звязатися з посольством, просто зайшовши в один з 194 закладів мережі фастфуду. 🍔 Які послуги надаватимуть. Кожен, хто звертається за допомогою у МакДональдз, буде підключений до цілодобової гарячої лінії, щоб дістатися до свого представника. Також працівники мережі зобовязані будуть викликати для постраждалих поліцію або екстрені служби. Посольство США в Австрії пояснило, що партнерство з компанією – це додатковий спосіб звязатися з посольством для американців, коли вони знаходяться в надзвичайній ситуації. Читайте також, що українська науковиця Марина В’язовська зробила гучне відкриття у галузі математики.
Реклама 👇 Замовити

США і МакДональдз в Австрії підписали угоду. Згідно з цим документом, мережа фастфуду зобов’язується допомагати громадянам США зв’язуватися з американським посольством.

Так, будь-який громадянин Америки, який потрапив у біду в Австрії, може зв’язатися з посольством, просто зайшовши в один з 194 закладів мережі фастфуду.

🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу 1макдональдз” width=”589″ height=”331″>

🍔 Які послуги надаватимуть

Кожен, хто звертається за допомогою у МакДональдз, буде підключений до цілодобової гарячої лінії, щоб дістатися до свого представника.

Також працівники мережі зобов’язані будуть викликати для постраждалих поліцію або екстрені служби.

🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу 2макдональдз” width=”900″ height=”561″>

Посольство США в Австрії пояснило, що партнерство з компанією – це «додатковий спосіб зв’язатися з посольством для американців, коли вони знаходяться в надзвичайній ситуації».

Читайте також, що українська науковиця Марина В’язовська зробила🍔 МакДональдз в Австрії став міні-посольством США – надає консульську допомогу 3🇺🇦 Прорив у математиці – українська науковиця Марина В’язовська зробила гучне відкриття гучне відкриття у галузі математики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: