fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏙️ ARCHIKIDZ! – втретє у Києві пройде архітектурний фестиваль для дітей

🏙️ ARCHIKIDZ! – vtretje u Kyjevi projde arhitekturnyj festyvaľ dlja ditej
Разом з українськими та закордонними архітекторами діти мають можливість реалізувати різноманітні проекти дітей на тему сучасного містобудівництва.
Razom z ukraїnśkymy ta zakordonnymy arhitektoramy dity majuť možlyvisť realizuvaty riznomanitni proekty ditej na temu sučasnogo mistobudivnyctva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🏙️ Тема фестивалю. Об’єднані містом – зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення. 🏙️ Програма. У ролі вчителів виступають сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва. У рамках фестивалю також відбудеться Велика архітектурна майстерня – гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. Крім основної програми, 25 травня з 17:00 до 19:00 відбудеться панельна дискусія Щасливі діти = щасливі міста, на якій діти зустрінуться з доповідачами з Нідерландів, Німеччини, Франції та міст України. 🏙️ Спікери. Долорес Вікторія Руіз Гаррідо - старший архітектор і магістр мистецтва та історії. Генеральний директор архітектурного офісу Semisótano Arquitectos з більш ніж 15-річним досвідом у створенні приватних та громадських проектів. Крістіан Кесада ван Берестейн – нідерландський архітектор з більш ніж 20-річним стажем, голова архітектурного бюро QB Studio, викладач та учасник міжнародного руху Archikidz з 2009 року. Зузана Табачкова – архітектор, урбаніст, викладач і дослідник у Технічному університеті Берліна, засновник освітнього проекту SAK (Кошице, Словакія). Окрім них, вже підтвердили свою участь багато відомих українських архітекторів, а також сучасні школи зі STEM-освітою, що спеціалізуються на творчому розвитку дитини через гру, та які використовують у навчанні такі цікаві для дітей продукти як Minecraft та LEGO. Коли: 25 та 26 травня, з 10:00 до 17:00 Де: пров. Лаврський 7 Вхід на фестиваль ARCHIKIDZ! вільний, за попередньою реєстрацією за посиланням. Також у Києві відбудеться архітектурний фестиваль CANactions. Читайте наш гід, щоб не загубитися.
Реклама 👇 Замовити

🏙️ Тема фестивалю

«Об’єднані містом» – зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення.

🏙️ Програма

У ролі вчителів виступають сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва.

ARCHIKIDZ!

У рамках фестивалю також відбудеться «Велика архітектурна майстерня» – гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту.

Крім основної програми, 25 травня з 17:00 до 19:00 відбудеться панельна дискусія «Щасливі діти = щасливі міста», на якій діти зустрінуться з доповідачами з Нідерландів, Німеччини, Франції та міст України.

ARCHIKIDZ!

🏙️ Спікери

Долорес Вікторія Руіз Гаррідо – старший архітектор і магістр мистецтва та історії. Генеральний директор архітектурного офісу Semisótano Arquitectos з більш ніж 15-річним досвідом у створенні приватних та громадських проектів.

Крістіан Кесада ван Берестейн – нідерландський архітектор з більш ніж 20-річним стажем, голова архітектурного бюро QB Studio, викладач та учасник міжнародного руху Archikidz з 2009 року.

Зузана Табачкова – архітектор, урбаніст, викладач і дослідник у Технічному університеті Берліна, засновник освітнього проекту SAK (Кошице, Словакія).

Окрім них, вже підтвердили свою участь багато відомих українських архітекторів, а також сучасні школи зі STEM-освітою, що спеціалізуються на творчому розвитку дитини через гру, та які використовують у навчанні такі цікаві для дітей продукти як Minecraft та LEGO.

Коли: 25 та 26 травня, з 10:00 до 17:00

Де: пров. Лаврський 7

Вхід на фестиваль ARCHIKIDZ! вільний, за попередньою реєстрацією за посиланням.

Також у Києві відбудеться архітектурний фестиваль CANactions. Читайте наш гід🏙️ ARCHIKIDZ! – втретє у Києві пройде архітектурний фестиваль для дітей 110 причин відвідати CANActions — гід фестивалем, щоб не загубитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: